Минулі події

Студент Коледжу розробив гру «Catch a snowball» (Впіймай сніжку)

15 січня 2019 Архів оголошень

На новорічні свята Лабораторія ННІІКТ дарує Вам святкову гру «Catch a snowball» (Впіймай сніжку), яка розроблена студентом Коледжу 4 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Романом Цибенко.

Для даної гри була взята ідея з аркадной гри Whac-A-Mole,яка включає в себе швидке і багаторазове потрапляння по головах механічних іграшок молотком, коли вони вискакують з ям. За кожне попадання нараховуються бали в залежності від типу персонажу (чим менший персонаж, тим більше балів), однак якщо потрапити в Санта Клауса або сніговика, то це зніме бали. Гра побудована на основі технології доповненої реальності(Augmented reality), де камеру телефону з відкритим додатком потрібно навести на маркер (зображення).

В якості маркера використовується буклет «КРОК» (фотографія).

Суть цієї гри - розвивати реакцію гравця і показати працездатність доповненої реальності.

Системні вимоги: Android версії 6.0 і вище, 2 ГБ оперативної пам'яті. Буклети Ви можете безкоштовно знайти на стендах при вході до Університету КРОК. Новорічну гру ви можете завантажити за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1rTTzU2YQu55iMC2LPZOGV8luxrCa-qnT

Грайте та вигравайте!

Оновлено: П'ятниця, 25 січня 2019 13:54
Детальніше в цій категорії: « День живої музики
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів (Незабаром) » Студент Коледжу розробив гру «Catch a snowball» (Впіймай сніжку)