Навчальні підрозділи — Університет «КРОК»

Разові спеціалізовані вчені ради

Гуменюк Тетяна Володимирівна
Тема дисертації:
«Державно-правові погляди Кирила Трильовського»
Науковий керівник:
Скоморовський Віталій Богданович, д.ю.н., професор, професор кафедри теорії та історії держави і права, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Дата, час та місце проведення захисту дисертації:
29 лютого 2024 року о 14:00, Україна, м. Київ, вул. Табірна, 30-32, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», каб. 237 (бібліотека)

Опоненти:

• Шевченко Анатолій Євгенійович – д.ю.н., 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», професор, заслужений юрист України, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Державного податкового університету;
  • Гоцуляк Юрій Вікторович - д.ю.н., 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», професор, професор кафедри теорії, історії держави і права та філософії права юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.;

Гавриленко Тетяна Сергіївна
Тема дисертації:
«Еволюція та розвиток функцій Київської міської ради: історико-теоретичний аспект»
Науковий керівник:
Француз-Яковець Тетяна Анатоліївна, д.ю.н, професор, професор кафедри державно-правових дисциплін, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Дата, час та місце проведення захисту дисертації:
28 березня 2024 року о 14:00, Україна, м. Київ, вул. Табірна, 30-32, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», каб. 237 (бібліотека)

Рецензент:

Опоненти:

• Пархоменко Наталія Миколаївна – д.ю.н., 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень, професор, член-кореспондент НАПрН України, заслужений юрист України, завідувач відділу теорії держави і права Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України;
  • Дідич Тарас Олегович – д.ю.н., 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», професор, професор кафедри теорії та історії права та держави навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Шевцова Альона Володимирівна
Тема дисертації:
«Cпіввідношення права та закону в українській правовій традиції»
Науковий керівник:
Корольова Вікторія Вікторівна, к.ю.н, заступник декана юридичного факультету, професор кафедри державно-правових дисциплін, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Дата, час та місце проведення захисту дисертації:
06 лютого 2024 року о 14:00, Україна, м. Київ, вул. Табірна, 30-32, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», каб. 237 (бібліотека)

Опоненти:

• Дідич Тарас Олегович – д.ю.н., 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», професор, професор кафедри теорії та історії права та держави Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Гоцуляк Юрій Вікторович – д.ю.н., 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», професор, професор кафедри теорії, історії держави і права та філософії права юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Кінзерська Тетяна Володимирівна
Тема дисертації:
«Державно-правові погляди Іллі Шрага»
Науковий керівник:
Скоморовський Віталій Богданович, д.ю.н, професор, професор кафедри теорії та історії держави і права, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Дата, час та місце проведення захисту дисертації:
07 лютого 2024 року о 14:00, Україна, м. Київ, вул. Табірна, 30-32, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», каб. 237 (бібліотека)

Опоненти:

• Яцишин Михайло Михайлович – д.ю.н., 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», професор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Волинського національного університету імені Лесі Українки;

Ткач Дмитро Костянтинович
051 «Економіка»
Тема дисертації:
«Реформування ринку електроенергії України в умовах виходу на зовнішні ринки»
Науковий керівник:
Грушко Віктор Іванович, д.е.н, професор, завідувач кафедри національної економіки та фінансів, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Дата, час та місце проведення захисту дисертації:
24 січня 2024 року об 11.00, Україна, м. Київ, вул. Табірна, 30-32, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», каб. 237 (в "зеленій кімнаті" бібліотеки)

Опоненти:

• Бобров Євгеній Анатолійович – д.е.н., 21.04.01 «Економічна безпека держави», доцент, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Київського університету права НАН України;
  • Завербний Андрій Степанович – д.е.н., 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством», професор, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Разові спеціалізовані вчені ради