«Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя» — Університет «КРОК»

«Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя»

05 лютого 2015 Оголошення

Таку назву має новий проект Студентської ради юридичного факультету, що розпочався 2 лютого 2015 року.

Його мета – допомога якомога більшій кількості людей, які потребують переливання крові. Давайте разом запалювати життя та дарувати надію тим, кому вона необхідна – дитині чи дорослому, хворому чи пораненому.

Керують проектом Степанченко Ігор, голова Студради факультету, та Бабат Альона. До речі, Ігор і Альона, а також Рачинський Дмитро стали першими донорами серед студентів «КРОКу». Кожен із них здав по 450 мл крові в Київському міському центрі крові.

Закликаємо Вас не бути байдужими та приєднуватися до проекту! Саме Ви можете врятувати комусь життя, а ми Вам в цьому допоможемо.

Приєднатися дуже просто, потрібно лише:

1. Мати бажання допомогти людям, які цього потребують
  2. Відповідати критеріям, необхідним для донорства: будь-яка практично здорова людина у віці від 18 до 60 років, якщо немає протипоказань. Люди з масою тіла менше 50 кг або зростом менше 150 см допускаються до донорства в індивідуальному порядку
  3. Зв'язатися з керівниками проекту для отримання інформації за телефоном 093-978-80-11 (Степанченко Ігор) та в групі ВКонтакті
  4. Прийти до пункту збору крові та здати її з такими ж донорами, як Ви.

Ми чекаємо на Вас!

Кличте друзів та знайомих, щоб робити добро РАЗОМ, адже це так просто!

Оновлено: Вівторок, 24 березня 2015 15:01

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя»