Стипендії для вивчення чеської мови в Літній школі слов’янських студій у Чеській Республіці — Університет «КРОК»

05 лютого 2015 Оголошення

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів ВНЗ із метою вивчення ними чеської мови в рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця (для всіх рівнів знання мови – від початкового і вище). При відборі кандидатів перевага надаватиметься тим аплікантам, які вже вивчають чеську мову.

Кількість стипендій – 4

Кінцевий термін подачі заявок – 2 березня 2015 року.

На 2015 рік пропонуються такі стипендії:

• Університет Палацького в Оломоуці – 1 стипендія  (18 липня – 15 серпня 2015 року)
  • Карлів університет у Празі – 1 стипендія (24 липня – 21 серпня 2015 року)
  • Університет імені Масарика в Брно – 2 стипендії

Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням учасників, покриває чеська сторона.

Ознайомитись з інформацією про літні школи в зазначених університетах, а також знайти аплікаційну форму можна за посиланнями:

Більше інформації від Міністерства освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки про Літні школи слов’янських студій

Зверніть увагу, що по закінченню літньої школи є можливість перезарахувати отримані кредити у ВНЗ в Україні (для студентів).

Для участі в конкурсі на отримання стипендії необхідно подати такі документи:

• заповнена аплікаційна форма відповідного університету
  • резюме (бажано у форматі Europass)
  • коротке мотиваційне есе обсягом до 1000 слів (українською або чеською мовою)
  • за наявності – підтвердження рівня знання чеської мови

Зазначені документи просимо надсилати на електронну адресу МОН – [email protected], зазначивши в темі листа «Літня школа слов’янських студій».

Термін подачі заявок – 2 березня 2015 року.

Апліканти можуть подавати заявки на всі зазначені школи, вказавши пріоритетність вибору в мотиваційному есе, а також обґрунтувавши коротко свій вибір.

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся за телефоном: 481-47-55 – Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України.

Оновлено: Вівторок, 03 березня 2015 23:24

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Стипендії для вивчення чеської мови у Літній школі слов’янських студій у Чеській Республіці