19 лютого – День відкритих дверей Online — Університет «КРОК»

19 лютого – День відкритих дверей Online

12 лютого 2015 Оголошення

19 лютого 2015 року Університет «КРОК» втретє проводить День відкритих дверей Online. Цього разу пряма трансляція на нашому сайті буде присвячена вступу в коледжі, а також продовженню навчання в Університеті з дипломом молодшого спеціаліста.

Чи здійснюватиметься набір до коледжів цього року? Які особливості вступу після 9-го та після 11-го класу? Що робити, якщо не склав ЗНО? На ці та інші актуальні питання відповідатиме директор департаменту зв’язків з громадськістю та реклами Університету «КРОК», автор популярного освітнього блогу «Учись» Костянтин Чабала.

Розпочнеться трансляція о 13.00.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться питаннями вступу у 2015 році!

Також кожен, хто планує переглянути трансляцію, може надсилати свої запитання, скориставшись спеціальною формою. На електронну адресу, зазначену у формі, надійде нагадування про подію. Відповіді на запитання будуть надані під час Дня відкритих дверей.

Детальніше про День відкритих дверей ONLINE

Оновлено: Четвер, 19 лютого 2015 17:52