TOEFL - Test of English as a Foreign Language — Університет «КРОК»

TOEFL - Test of English as a Foreign Language

1. Для чого потрібен тест TOEFL?

Результати TOEFL є обов'язковими для вступу більш ніж до 2400 коледжів та університетів США, Канади й інших англомовних країн.

2. З яких секцій складається тест?

Секція Listening оцінює здатність сприймати на слух англійську, якою розмовляють у Північній Америці. Прослуховування діалогів і монологів відбувається за допомогою навушників. У міру прослухування на екрані з'являється інформація з теми або картинки, що стосується того, про що йдеться.

Секція Reading оцінює здатність читати і розуміти короткі фрагменти тексту, за темами і стилями близьких до тих, з якими працюють студенти північноамериканських університетів і коледжів. Пропоновані уривки, як правило, різного ступеня складності. Після того, як іспитований ознайомився з текстом і вже готовий відповідати на запитання, на екрані з'являється і сам уривок, і запитання, на які треба дати відповіді.

Секція Writing вимагає написання твору на задану тему (есе). Перевіряється як здатність писати англійською мовою, так і здатність генерувати й організувати свої ідеї, підкріплюючи їх прикладами. В інформаційному бюлетені перераховано понад 100 тем есе, з якими можна ознайомитися заздалегідь.

3. За якою шкалою оцінюється тест TOEFL?

Зовсім недавно затверджено нову шкалу оцінок, розроблену спеціально для комп'ютерного варіанту TOEFL. Максимальна оцінка - 300 балів. Кожна із трьох частин оцінюється від 1 до 30: Listening (0-30), Reading (0-30), Writing (0-30). Таким чином, можна одержати чотири оцінки: 3 - за кожну із секцій і загальний результат, що вираховується шляхом підсумування балів, набраних за кожну частину, множення отриманого числа на 10 і поділу на 3. Тридцятихвилинне есе оцінюється від 0 до 6 балів, потім отриманий результат додається до результату Writing.

4. Коли стають відомі результат тестування?

Неофіційні результати комп'ютеризованого варіанту TOEFL - так само, як і результати за секціями Listening і Reading - можна отримати відразу ж у центрі тестування. Результати, що стосуються секції Writing, стають відомі трохи пізніше, після оцінки твору. Офіційні результати тесту, включаючи результати за секціями Writing, загальний бал і оцінки есе, повідомляються електронною поштою приблизно через 3-4 тижні після тестування (якщо есе було написано на комп'ютері) чи через 4-5 тижнів (якщо есе було написане від руки). Сума, сплачена за іспит, передбачає відправлення результатів тесту в обраній іспитованим зі зазначених у TOEFL Score Report Request Forum чотири університети.

5. Як аналізувати результат тесту?

Після тестування можна переглянути або аналізувати його результат. Причому, якщо анулюється результат, то не можна його переглянути, і навпаки - якщо переглядається, то не можна його анулювати.

6. Скільки коштує складання TOEFL?

Складання іспиту TOEFL коштує $130. Можливі види платежу: кредитні картки (Visa, Master Card чи American Express), чек, грошовий поштовий переказ, переказ коштів на банківський рахунок.

7. Як бути, якщо немає досвіду роботи на комп'ютері?

Для складання іспиту мати спеціальні знання необов'язково. Можна складати тест, якщо навіть доти ви не мали жодного досвіду роботи на комп'ютері. Усі необхідні навички для складання тесту можна отримати, виконавши спеціальні вставні секції перед тестуванням.

8. Як часто можна складати TOEFL?

Складати TOEFL можна необмежену кількість разів, але не частіше одного разу на місяць.

9. Як довго дійсні результати TOEFL?

Результати TOEFL дійсні протягом двох років.

10. Де можна отримати додаткову інформацію про TOEFL?

Найповнішу інформацію про тест можна отримати на офіційному сайті TOEFL: www.toefl.org

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok