GMAT - Graduate Management Admission Test — Університет «КРОК»

GMAT - Graduate Management Admission Test

1. Що таке GMAT?

GMAT є загальноосвітнім тестом, що виявляє математичні, вербальні й аналітичні здібності кандидатів для навчання у бізнес-школах. Тест проводиться англійською мовою і, відповідно, вимагає високого рівня її знання.

2. Для чого потрібен тест GMAT?

GMAT створено з метою допомогти бізнес-школам оцінювати рівень знань і підготовки абітурієнтів. Більше того, проводяться спеціальні наукові дослідження, що дозволяють пов'язувати результат тесту із прогнозованою академічною успішністю майбутнього студента на першому році навчання. Понад 850 бізнес-шкіл вимагають від своїх абітурієнтів обов'язкового проходження даного тесту.

3. Як часто можна складати GMAT?

GMAT можна складати не більше 5 разів протягом 12 місяців і не частіше, аніж раз на місяць. Плата за складання іспиту передбачає відправлення його результатів у будь-які 5 бізнес-шкіл, які назве іспитований. Спрямування результатів до більшої кількості шкіл вимагатиме додаткової оплати. Назви 5 бізнес-шкіл подаються під час складання іспиту. Якщо результат першого складання не задовольняє іспитованого, який збирається його поліпшити шляхом перескладання, варто пам'ятати, що школи одержують результати трьох останніх тестів. Різні школи дотримуються різної політики у виборі результатів для розгляду: одні розглядають останні результати, інші - кращі результати (таких більшість), треті - середній бал.

4. Яка мета створення тесту GMAT?

GMAT призначено для того, щоб приймальна комісія, консультанти і самі абітурієнти змогли оцінити знання, необхідні для вивчення менеджменту і ведення бізнесу на складнішому рівні. Варто врахувати, що крім результату GMAT, приймальна комісія враховує також середній бал GPA, досвід роботи, рекомендаційні листи й есе абітурієнта.

5. Коли можна довідатися про результати тесту?

Відразу ж після складання тесту можна довідатися, скільки балів ви одержали за кількісну і вербальну секції, а також загальний бал. Однак необхідно мати на увазі: довідавшись результати, анулювати їх ви вже не можете. Після того, як буде перевірено секцію AWA, ETS (Educational Testing Service), що контролює проведення міжнародних іспитів TOEFL і GMAT, надішле результат, тобто всі чотири шкали оцінок і їхнє процентне вираження. Це відбудеться через два тижні після складання тесту. Одночасно ETS безкоштовно надсилає результати тесту до п'яти обраних шкіл.

6. Як зареєструватися для складання тесту GMAT?

Щоб зареєструватися для складання GMAT, необхідно:

 1. Скористатися сайтом і зареєструватися
 2. Зателефонувати до одного з центрів, що проводить реєстрацію (список центрів можна знайти на сайті)
 3. Зателефонувати до центрального офісу за телефоном 1-800-462-8669.
 4. Надіслати запит поштою (заповнити і відіслати форму Authorization Voucher Request Form, через чотири тижні надійде Authorization Voucher, який дає право реєстрації).

7. Скільки коштує складання іспиту GMAT?

Складання іспиту GMAT коштує $225. Можливі види платежу: кредитні картки (Visa, Master Card чи American Express), чек, грошовий переказ тощо. Результати GMAT дійсні протягом п'яти років.

8. Де можна отримати більш детальну інформацію про іспит GMAT?

Найповнішу інформацію про тест можна одержати на офіційному сайті GMAT www.gmat.org

9. З яких частин складається GMAT?

Структура тесту GMAT CAT (Computer Adaptive Test)

Всього 41 питання (30 із них оцінюються, 11 є експериментальними і не оцінюються)

 • Вступна частина (перевірка комп'ютерної грамотності)
 • Analitical Writing Assessment
 • Analysis of an Issue
 • Analysis of an Argument
 • Quantative Section
 • Problem Solving
 • Data Sufficiency
 • Verbal Section
 • Critical Reasoning
 • Sentence Correction
 • Reading Comprehension
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.