Я, Олексій Сергієнко, здобувач IV курсу освітньої програми «Менеджмент» дистанційної форми навчання, хочу висловити щиру й глибоку вдячність викладачам та керівництву кафедри управлінських технологій за підтримку, розуміння і справжню людяність у складний для мене період.
На кафедрі управлінських технологій 19.05.2026 року відбулися організаційні збори з магістрами ОП «Менеджмент організацій» та ОП «Управління логістичною діяльністю», присвячені питанням проходження виробничої практики.
В Університеті «КРОК» відбулася онлайн-зустріч студентів із представниками Приймальної комісії, присвячена вступній кампанії до магістратури та реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ. Під час заходу учасникам нагадали про важливість своєчасної подачі документів і можливості продовження навчання за сучасними освітніми програмами у сфері менеджменту та управління.


