З 1 по 22 квітня 2025 року проходили цікаві курси для студентів «Сучасні технології інвестування на фінансовому ринку в умовах цифрової економіки», організовані кафедрою економіки та фінансів Університету «КРОК».
23 квітня 2025 р. відбулась чергова конференція за результатами роботи наукового студентського гуртка історико-економічних досліджень Кафедри економіки та фінансів у 2024-2025 навчальному році.
04 квітня 2025 року для студентів Університету «КРОК» у рамках реалізації співпраці виступав керівник нового стейкголдера – відомого учасника українського страхового ринку компанії ТОВ "ТВТ-СТРАХОВИЙ БРОКЕР" Татарінов Дмитро Дмитрович.
У межах проходження практикумів студентами 3 курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Підприємництво та торгівля» відбувся візит в Печерське відділення Укрсиббанку.