Хочеш отримати диплом BBA голландського університету? — Університет «КРОК»

Хочеш отримати диплом BBA голландського університету?

26 липня 2013 Оголошення
УКРАЇНО-НІДЕРЛАНДСЬКИЙ ПРОЕКТ «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ»

БАКАЛАВР З БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ
(BBA – Bachelor of Business Administration)

Спеціальність «Бізнес-адміністрування» сьогодні є однією з найбільш популярних та поширених у світі. Академічний ступінь «Бакалавр з бізнес-адміністрування» присуджується фахівцям, які підготовлені до роботи в бізнесі та управлінні. Випускники цієї програми володіють відповідними знаннями та навичками, а також мають своєрідний світогляд, що ґрунтується на глибокому розумінні особливостей ринкової економіки та її можливостей, функцій і економічної ролі держави, усвідомленні соціальної відповідальності бізнесу та необхідності цивілізованих етичних норм його ведення. Програма підготовки розрахована на тих, хто планує в майбутньому претендувати на відповідальні позиції в бізнесі.

Програма «Подвійний диплом – ВВА» охоплює основні функціональні сфери спеціальності, а саме: менеджмент, організаційну поведінку, бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, продажі, управління операціями, інформаційні технології, право, управління людськими ресурсами. Навчальний план програми має яскраво виражену практичну спрямованість. Його реалізація сприяє індивідуальному удосконаленню через розвиток таких якостей, як вміння приймати рішення та вести переговори, здатність до командної роботи, лідерство, навичок комунікації та презентації.

СТРУКТУРА ТА ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ»

Переваги програми визначаються її унікальними характеристиками. Основні з них:

• міжнародний диплом акредитованого нідерландського університету
  • компетентнісний підхід до навчання з формуванням «портфоліо компетенцій»
  • практико-орієнтоване навчання
  • сучасний методичний підхід
  • розвиток підприємницьких навичок
  • наставництво як частина навчальної концепції

Викладання здійснює команда висококваліфікованих та досвідчених українських і нідерландських викладачів на базі Університету «КРОК». Усі вони поєднують педагогічну діяльність з практичною у сферах, що належать до кола їх викладання. Це гарантує тісне поєднання теорії та практики під час занять. Навчання здійснюється за допомогою інтерактивних методів і орієнтоване на задоволення індивідуальних потреб студента.

Переглянути детальну інформацію про програму та вартість навчання.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК»
каб. 418, вул. Лагерна, 30–32, Київ
тел.: (+380 44) 455 69 86
моб.: (+38) 096 158 86 48

Координатор програми – Дробина Анна Олександрівна

Оновлено: Вівторок, 10 березня 2015 14:48

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Хочеш отримати диплом BBA голландського університету?