Фільтрувати матеріали за датою: червня 2014 — Університет «КРОК»
27 червня 2014 Оголошення

Шановні студенти, співробітники та відвідувачі Університету «КРОК»!

Зверніть увагу, що у зв’язку з проведенням додаткової сесії ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) до 15 липня доступ в Університет може бути обмежено.

Вільний доступ до Університету та робота всіх підрозділів розпочнуться:

4.07 (п’ятниця) – з 14:30

7.07 (понеділок) – з 14:30

8.07 (вівторок) – з 14:30

10.07 (четвер) – з 14:30

 

2, 11 та 15 липня буде обмежено доступ лише на 2-й поверх.

Підрозділи, що розташовані на 2-му поверсі, розпочнуть роботу за графіком:

2.07 (середа) – з 14:30

11.07 (п’ятниця) – з 14:30

15.07 (вівторок) – з 14:30

 

Перепрошуємо за незручності.

Адміністрація

 

У разі виникнення питань телефонуйте до департаменту зв'язків із громадськістю: (044) 455-57-57

27 червня 2014 Новини та події

5–7 червня 2014 року у Вільнюсі (Литва) на базі Європейського гуманітарного університету проходив міжнародний семінар на тему: «Дистанційне навчання у вищій освіті».

Крім команд Університету «КРОК» та Європейського гуманітарного університету, у семінарі взяли участь представники Воронезького державного університету, Державного інженерного університету Вірменії, Університету Анкари та Університету прикладних наук (Цюріх, Швейцарія).

Захід організований у рамках проекту SCOPES і присвячений аналізу різних питань впровадження та використання інструментів дистанційної освіти. Одержаний досвід стане корисним у процесі організації дистанційного навчання в Університеті.

25 червня 2014 Оголошення

Допоможіть врятувати життя Видатного вченого, улюбленого викладача, наставника, батька,
чоловіка та просто чудової людини
КАРТУНОВА ОЛЕКСІЯ ВАСИЛЬОВИЧА!!!

Ми – сім’я, друзі, колеги, аспіранти і студенти Олексія Васильовича, весь трудовий колектив Університету економіки та права «КРОК», звертаємося до всіх Небайдужих із Великою Надією на Вашу допомогу у врятуванні життя видатної особистості України, доктора політичних наук, професора, академіка УАПН, Заслуженого діяча науки і техніки України, автора численних наукових праць, одного із засновників політології та етнополітології в Україні Картунова Олексія Васильовича.

Олексій Васильович у 2011 році вже мав одну операцію в Національному інституті раку та річну хіміотерапію і переміг цю найбільш страшну, небезпечну та підступну хворобу. Але, на жаль, його знову спіткало тяжке випробування – відбувся рецидив хвороби у печінці. Діагноз – гастроінтестінальна стромальна пухлина (GIST). Проте лікарі Національного інституту раку запевняють – шанси на його повне одужання реально великі!!!

Потрібне термінове лікування та непомірно велика сума коштів (1 місяць хіміотерапії – 49–50 тис. грн). Строк лікування – 1 рік.

Кошти можна переказувати на ім’я дружини
Маруховської-Картунової Ольги Олександрівни
(моб. 096-582-27-55)
на картку Приватбанку

5168 7572 5548 4505

Також Ви можете особисто принести кошти в каб. 320 в Університеті «КРОК»

Минулого разу, в 2011 році, Олексій Васильович боровся з хворобою самотужки. Сьогодні потреба у Вашій підтримці є життєво важливою!!!

Щиросердно сподіваємося та звертаємося до всієї України, наукової та освітянської спільноти, всієї громадськості –
ДОПОМОЖІТЬ ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ ОЛЕКСІЯ ВАСИЛЬОВИЧА!!!

25 червня 2014 Новини та події

14–17 червня 2014 року відбулася перша нарада організаційного комітету консорціуму проекту «Темпус» «Мережа випускників-підприємців» (EANET) у Hogeschool van Amsterdam(м. Амстердам, Нідерланди). У нараді взяли участь представники вищих навчальних закладів і організацій із Грузії, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Румунії та України. Програма зустрічі включала знайомство учасників проекту, обговорення ключових пунктів та змісту робочих пакетів.

Університет «КРОК» на заході представляли начальник управління міжнародного співробітництва Андрій Лотарєв і керівник проектів та програм Галина Богаченко. Вони презентували дослідження цільової аудиторії проекту, підготовлене разом із керівником Асоціації випускників Університету Світланою Заріповою та членами Асоціації - випускниками-підприємцями.

Активна робота з реалізації проекту розпочнеться у вересні 2014 року та триватиме 3 роки. Метою проекту є розвиток міжнародної університетської мережі випускників-підприємців, сприяння працевлаштуванню випускників, заохочення їх до підприємницької діяльності. У рамках проекту в Університеті «КРОК» заплановано такі заходи:

 • створення бази учасників Асоціації випускників-підприємців
 • складання каталогу ключових послуг, створення мережі випускників-підприємців у рамках Університету та об’єднання в мережі з іншими університетами
 • організація ключових подій і пропонування послуг
20 червня 2014 Оголошення

Кращі інвестиції під час кризи – інвестиції в себе!

Як під час кризи почувати себе впевнено? У Бізнес-школи «КРОК» існують перевірені практики, одна з них – програма Міні-МВА «PPD» – розвиток персональної ефективності!

26 червня дізнайтеся про нові можливості для підвищення особистої ефективності на презентації програми Міні-МВА «PPD»

Програму успішно закінчили вже 6 груп, понад 100 випускників підвищили свою ефективність як менеджерів і займають керівні позиції у відомих вітчизняних та зарубіжних компаніях, серед яких Банк «ПУМБ», Дельта-банк, МТС, Лайф, Київстар, Carlsberg Україна, Сандора, Fozzy Group, IBM Україна та інші

20 червня 2014 Новини та події

19 червня 2014 року студенти-міжнародники 1 курсу (напрями підготовки «Міжнародна інформація» та «Міжнародний бізнес») відвідали Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків і побували на відкритті виставки «Життя води» традиційного китайського мистецтва 18 – початку 20 століття (з колекції музею).

Студенти прослухали лекцію в залах східної колекції музею: «Мистецтво країн Сходу. Буддизм. Іслам. Китай. Японія».

19 червня 2014 Новини та події

Боярська ЗОШ № 1 висловила подяку Університету «КРОК» за плідну співпрацю, творчий підхід та вагомий внесок у профорієнтаційну діяльність серед учнівської молоді. Також подякою за дружнє і продуктивне партнерство, вагомий внесок у розвиток інноваційних освітніх проектів та профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді нагородила Університет Українська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. «КРОК» завжди відкритий до співпраці і підтримує тісні зв’язки із загальноосвітніми навчальним закладами, організовує та проводить тренінги, семінари, круглі столи, дні Університету «КРОК» у школах.

18 червня 2014 Новини та події

Земля, Повітря, Вода та Вогонь зустрілися 14 червня в парку «Нивки» (біля озера). Студентська рада Університету та департамент зі студентських питань реалізували проект «КРОК-квест – 4 стихії».

17 червня 2014 Новини та події

13 червня 2014 року в Університеті «КРОК» лекцію для студентів провела радник Посольства Республіки Казахстан в Україні з питань інвестицій, технологій та торгівлі Кадирбекова Майра Кузембаївна.

Зі вступним словом виступила завідувач кафедри туризму Мелько Людмила Федорівна, яка представила присутніх та наголосила, що співпраця Університету і Посольства Республіки Казахстан в Україні розпочалася в рамках країнознавчого просвітницького фестивалю «Діалог культур: країни Азії» для шкіл-партнерів Університету «КРОК» та студентів, який відбувся 17 лютого 2014 року, і продовжується  в освітньому та культурному напрямах.

Протягом лекції Майра Кузембаївна зупинилась на таких питаннях:

 • Міжнародні виставки ЕХРО
 • Міжнародна спеціалізована виставка ЕХРО-2017 «Енергія майбутнього», м. Астана (Республіка Казахстан): підготовча діяльність; очікувана кількість країн-учасників, туристів; використання павільйонів після проведення виставки
 • Застосування «зелених» технологій (використання джерел відновлюваної енергії, електромобілів, будівлі як міні-електростанції, розумні мережі та ін.)
 • Інноваційний проект «ЕХРО-2017» – крок до прогресу

Також лектор продемонструвала слухачам відеоролик «Місто моє» про столицю Казахстану Астану на музику і слова президента Казахстану Н. Назарбаєва, презентувала фотоальбоми та фотолистівки про Казахстан з унікальними краєвидами.

Зустріч відвідали студенти 3-го курсу факультету економіки та підприємництва Університету «КРОК», які виявили надзвичайну зацікавленість темою.

На заході були присутні декан факультету економіки та підприємництва Кахута Надія Дмитрівна, яка  наголосила на актуальності та необхідності проведення подібних зустрічей, та заступник директора департаменту довузівської підготовки Власенко Андрій Олексійович, який висловив думку про можливість співпраці навчальних закладів України та Казахстану.

«Енергія майбутнього» є вкрай актуальною для всього світового співтовариства, і проведення виставки в Астані, по-перше, послужить поштовхом для розвитку інфраструктури міста і країни, а по-друге, дасть можливість для розвитку науки та інновацій в республіці».

16 червня 2014 Оголошення

Запрошуємо абітурієнтів Київського коледжу нерухомості
і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій
на інтенсивні підготовчі курси до вступних іспитів!

3 дні активної підготовки до вступних іспитів в коледжі, спілкування з викладачами
та представниками приймальної комісії з питань вступу

Для кого?

Участь у консультаційних курсах беруть випускники 9 класів, які планують вступ до Київського коледжу нерухомості і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій

Навіщо?

Завдяки консультаційним курсам слухачі підготуються до вступних екзаменів, отримають корисну інформацію про умови вступу в 2014 році та оцінять ефективність інтенсивної підготовки з викладачами коледжів

Який формат?

Консультаційні курси другого потоку відбуватимуться 22, 23 і 24 липня 2014 року з 10:00 до 14:20

Під час курсів абітурієнти отримають консультації з української мови, математики та пройдуть пробне тестування. Додатково учасники зможуть відвідати презентацію коледжів

Місце проведення?

Адреса: м. Київ, вул. Лагерна, 30–32 (7 хв від ст. м. «Берестейська»), Університет «КРОК». Переглянути на мапі

Консультаційні курси безкоштовні для всіх слухачів,
але обов’язково слід пройти попередню реєстрацію за телефоном 455-57-57 або заповнити анкету

Розклад консультаційних курсів - IIІ набір

 • 22 липня, вівторок – аудиторія 406
  10:00 – 11:20 Математика
  11:30 – 12:50 Математика
  13:00 – 14:20 Українська мова
   
 • 23 липня, середа – аудиторія 406
  10:00 – 11:20 Математика
  11:30 – 12:50 Презентація коледжів
  13:00 – 14:20 Українська мова
   
 • 24 липня, четвер – аудиторія 406
  Пробне тестування з математики
  Пробне тестування з української мови

Викладачі

 

Українська мова – Дзюбко Віктор Васильович

 
 

Математика – Галапчук Світлана Геннадіївна

 


 

 
13 червня 2014 Новини та події

11 червня в Університеті «КРОК» відбувся черговий освітній баркемп «BUSINESS MASTER camp».

У рамках проекту відомий український бізнесмен, лідер та засновник компанії «Промкабель-Електрика» Ваче Давтян провів майстер-клас «Криза: загроза чи можливість? Як стати лідером у нових умовах?».

Ваче поділився інформацією про ведення бізнесу в умовах кризи, розповів про те, як виховувати лідерів у власній компанії, про важливість самоорганізації та дисципліни, а також багато часу приділив секретам успішних продажів та активному способу життя, до якого закликав усіх учасників.

13 червня 2014 Оголошення

Запрошений спікер – Алекс Дайрабеков, Client Partner at Pedersen & Partners

Працює в сфері HR, рекрутменту і навчання понад 15 років. У минулому очолював HR-команду компанії Samsung. Успішно виконав безліч міжнародних проектів із пошуку кадрів в Україні, Росії, Казахстані, Грузії та Узбекистані. За час своєї роботи набув досвіду з підбору, оцінки, мотивації співробітників, планування кар'єри, професійного розвитку, крос-культурних і мовних тренінгів.

Коли і де?

Дата та час проведення: 19 червня 2014 року, з 19:00 до 21:00

Місце проведення: Університет «КРОК», вул. Лагерна, 30–32 (ст. м. «Берестейська»). Переглянути на мапі

Ми запрошуємо

 • Топ-менеджерів
 • Власників малого і середнього бізнесу
 • Менеджерів середньої ланки, які зацікавлені у розвитку кар’єри чи власному бізнесі

Про що буде розмова?

Частина 1.
 • Результативний менеджмент в епоху змін: нові тренди, тенденції, очікування на ринку праці – які вони?
 • За ким «полюють» компанії і що таке «ефективність менеджера» – як вона визначається і вимірюється?
 • Чи потрібно вчитися керівникам, щоб не програти в конкурентній боротьбі за місце під сонцем?
 • Чи слід керівникам розвивати ключових співробітників і виховувати команду?

Частина 2.

 • Що таке МВА? Чим навчання на МВА відрізняється від інших, представлених на ринку програм для дорослих людей?

Що в результаті?

Відвідавши MBA Diving, Ви отримаєте:

 1. Актуальну, свіжу інформацію про тренди на ринку Executive Search від одного з найвідоміших експертів України у сфері пошуку та підбору топ-менеджменту Алекса Дайрабекова
 2. Детальну інформацію про програму General МВА, що пропонує Бізнес-школа «КРОК» у сезоні-2014 – рекомендації, поради, проблеми
 3. Знайомство з викладачами Бізнес-школи «КРОК»
 4. Інформацію, що буде корисною для прийняття рішення стосовно подальшого професійного розвитку
 5. Гарантовану знижку в розмірі 5% на програму МВА і 7% на відкриті семінари та тренінги Бізнес-школи, які проходитимуть до кінця 2014 року

Вхід вільний

Бажано попередньо зареєструватися

Контактна особа: Наталія Тарасенко
Тел./факс.: (+38 044) 455-69-81
Е-mail: [email protected]

10 червня 2014 Оголошення

Учора взяв парасольку і протягом дня жодного разу не відкрив її? А сьогодні взув улюблені кеди і потрапив під зливу? Так… Стихія коригує твої райдужні плани та диктує свої умови. Проте не завжди!

10 червня 2014 Новини та події

27 травня 2014 р. у рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» відбулася Українська олімпіада з менеджменту серед молоді. Вона проходила в приміщенні Клубу лідерів якості України та країн Центральної і Східної Європи.

Серед 19 учасників Олімпіади були представники провідних ВНЗ України. Університет «КРОК» представляли Панов Олександр та Бороздіна Анастасія – студенти спеціальності «Якість, стандартизація та сертифікація» Інституту післядипломної освіти.

10 червня 2014 Новини та події

Європейська бізнес-асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються бізнесмени в Україні. На сьогодні вона є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує близько 900 європейських, українських і міжнародних компаній. Асоціація вбачає свою ключову місію в представництві інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні і постійно здійснює кроки, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату.

26 травня 2014 року до членів Європейської бізнес-асоціації приєднався Університет «КРОК».

Участь в організації такого рівня відкриває нові можливості для кожного в Корпорації розвитку освіти і кадрів, зокрема:

 • Регулярна інформаційна підтримка щодо процесів, які впливають на ведення бізнесу в Україні, а також семінари та презентації;
 • Розважальні й соціальні заходи, що надають можливість представникам європейської бізнес-спільноти зустрічатися неформально та сприяти розвитку бізнесу;
 • Інші послуги, серед яких дисконтна система, що надає членам Асоціації знижки на послуги та товари, які користуються великим попитом;
 • Колективний захист інтересів у центральних та місцевих органах державного управління України, в іноземних та міжнародних організаціях;
 • Можливість брати участь у процесі прийняття рішень на рівні Європейського Союзу через тісні робочі стосунки з Європейською Комісією та посольствами країн Європейського Союзу в Києві.

Шановні співробітники та студенти! Завдяки прагненню Університету «КРОК» до розвитку для Вас відкритий новий інформаційний простір – www.eba.com.ua/uk.

Реєструйтеся та користуйтеся знаннями й досвідом EBA!

04 червня 2014 Новини та події

Репетиція ЗНО в Коломиї29 квітня 2014 року вперше в м. Коломиї стартував проект «Репетиція ЗНО». Співробітники Інституту управління природними ресурсами проявили ініціативу та провели актуальний захід для одинадцятикласників Печеніжинської ЗОШ. Проект «Репетиція ЗНО» - це імітаційна гра, яка відтворює повну процедуру проведення ЗНО відповідно до стандартів УЦОЯО.

Учням була надана можливість пройти тести минулих років та отримати свої результати і рекомендації щодо подальшої підготовки до іспитів. А за день до цього старшокласники та студенти Інституту змагалися в дружньому матчі з футболу.

03 червня 2014 Оголошення

Криза: загроза чи можливість? Як стати лідером у нових умовах?

11.06.2014, 19:00

11 червня 2014 року в рамках проекту «Business Master camp» Ваче Давтян, відомий український бізнесмен, лідер і засновник компанії «Промкабель-Електрика», продовжить давати поради про те, як вести бізнес під час кризи.

На відкритій зустрічі Ваче Давтян говоритиме на такі теми:

 1. Енергія лідера: як зарядити себе й команду.
 2. Фокус на головному: за що мені заплатять гроші.
 3. Досягнення цілей: що працює на практиці.

Ви будете знати, як уникнути втрат і користуватися новими можливостями вже зараз!

Детальніше про спікера:

 • Ваче Давтян – підприємець і бізнес-тренер із великим досвідом.
 • Заснував компанії «Промкабель-Електрика» і «Пан Електро», які входять до трійки лідерів свого ринку.
 • Сам про себе говорить так: «У досягненнях мені допомагають підйом о 5 ранку, щоденні заняття спортом, медитацією і цигун. За останні 15 років прочитав 1200 книг. Моя місія: допомагаю лідерам стати успішними і щасливими».

Ваче попросив нас не розповідати багато про нього, щоб не завищувати Ваші очікування, але повірте, на зустріч із цією людиною варто потрапити.

Місце проведення: Університет «КРОК», м. Київ, вул. Лагерна, 30-32.

Вхід вільний

Для участі
прохання пройти
попередню реєстрацію

«Business Master camp» – освітній проект, в рамках якого проводяться професійні спеціалізовані майстер-класи для двох цільових аудиторій:

 • фахівців, менеджерів, керівників вищого і середнього рівня;
 • студентів старших курсів.

Офіційні організатори проекту:

Інститут післядипломної освіти Університету «КРОК», KROK BUSINESS SCHOOL, Студентська проектна група «SPG»

Інститут післядипломної освіти Університету «КРОК» Бізнес Школа КРОК Проектна група SPG

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Малишенка Сергія
тел.: 093-455-41-03
e-mail: [email protected]
сайт: fpo.krok.edu.ua

Інформаційні партнери:

Асоціація випускників Університету «КРОК» ЯППИ Київський молодіжний центр праці Stay Hungry

03 червня 2014 Оголошення

Зверніть увагу!

Протягом червня в приміщенні Університету «КРОК» проводитиметься ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання).

У зв'язку з цим вільний доступ в Університет та робота всіх підрозділів розпочинатимуться за графіком:
3.06 (вівторок) – з 14:30
5.06 (четвер) – з 15:00
6.06 (п'ятниця) – з 15:00
12.06 (четвер) – з 14:30
14.06 (субота) – з 14:30
20.06 (п'ятниця) – з 14:30

16 та 26 червня буде обмежено доступ лише на 2-й поверх.
Підрозділи, що розташовані на 2-му поверсі, розпочнуть роботу за графіком:
16.06 (понеділок) – з 14:30
25.06 (середа) – з 14:00

Перепрошуємо за незручності.
Адміністрація

 

У разі виникнення питань телефонуйте до департаменту зв'язків із громадськістю: (044) 455-57-57

02 червня 2014 Новини та події

29 травня 2014 року в Інституті післядипломної освіти Університету «КРОК» відбулася Виставка освітніх можливостей для дорослих.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » 19 лютого – День відкритих дверей Online » Фільтрувати матеріали за датою: червня 2014