Telegram Bot «КРОК – віртуальний помічник» — Університет «КРОК»

Telegram Bot «КРОК – віртуальний помічник»

 

Telegram Bot - це?

За останній рік Telegram Bot стали неймовірно популярними. Експерти прогнозують їм грандіозний розвиток у майбутньому та порівнюють цей бум з розвитком соціальних мереж та додатків свого часу. Telegram Bot «КРОК – віртуальний помічник» – це програми-співрозмовники, які використовуються для отримання необхідної інформації.

Інструкція «Що вміє telegram bot «Крок Помічник?»

Мета створення

Telegram Bot допоможе автоматизувати отримання інформації студентами, а також опанувати новий канал комунікації зі студентами за допомогою популярного серед молоді месенджера Telegram.

Особливості та ключові функції

Особливості Telegram Bot полягають в тому, що:

 •   Студент може в будь-який час і в будь-якому місці дізнатися необхідну йому інформацію. Наприклад: які у нього пари за розкладом сьогодні, які пари будуть на цьому тижні або ж наступного тижня. Розклад подається у повному обсязі, а саме:
  • Назва предмету;
  • ПІБ викладача;
  • Номер аудиторії;
  • Час початку заняття.
 •   Крім того, студент зможе дізнаватися історію своїх платежів станом на поточний день: скільки він заплатив за все навчання, скільки ще необхідно заплатити і який у нього борг за навчання (якщо він є).
 •   Ще одна корисна функція – номер договору. Адже як часто студент, стоячи біля каси для сплати за навчання, починає пригадувати свій номер договору і хаотично шукати, де ж він записаний? Цю проблему і вирішує функція «Номер договору», яка виводить даний номер у месенджері.
 •   Студенти з легкістю можуть дізнатися свою внутрішню пошту (***@krok.edu.ua) он-лайн, не витрачаючи час на відвідування лаборантів.
 •   Студенти з легкістю можуть поставити запитання Студентському офісу з допомогою однойменного чату і вирішити питання пов'язані з навчанням тощо.

Результати та плани на майбутнє

На даний момент Telegram Bot «КРОК – віртуальний помічник» знаходиться на стадії бета-тестування. Поступово він наповнюється все новими і новими функціями. Наприклад, вводиться функція зворотного зв'язку, завдяки якій студент зможе через Telegram Bot звернутися до кафедри для вирішення питання, яке його турбує.

Планується також ввести функцію з якої студенти змогли б оцінювати якість проведеного викладачем заняття. Таким чином, ректорат зможе оцінити роботу викладачів і в разі чого, вжити заходів по відношенню до викладача, змінити щось у програмі навчання чи просто видати премію.

Одну із доданих функцій тимчасово було відімкнено через скарги – статистика відвідуваності. У ній студент зможе дізнатися скільки пар за тиждень він пропустив.

Нам дуже важлива твоя думка. Якщо у тебе є зауваження, побажання або пропозиції – пиши. Нам важлива кожна думка, кожен відгук про роботу Telegram Bot. Це мотивує до подальшої розробки, а також допомагає краще зрозуміти, що саме потрібно студентам.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » Telegram Bot «КРОК – віртуальний помічник»