15 жовтня – «Інноваційні форми та методи навчання в системі додаткової освіти ЗНЗ у співпраці з Університетом «КРОК» — Університет «КРОК»

07 жовтня 2014 Оголошення

Університет економіки та права «КРОК», департамент довузівської підготовки, середня загальноосвітня школа № 99 запрошують 15 жовтня заступників директора з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів початкових класів до участі у семінарі «Інноваційні форми та методи навчання в системі додаткової освіти загальноосвітніх навчальних закладів у співпраці з Університетом економіки та права «КРОК» (дошкільна підготовка).

Мета семінару – надати інформацію, ознайомити керівників та провідних вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з методикою підготовки, розвитку та адаптації дітей дошкільного віку до вступу в перший клас.

У програмі:

• Дошкільна підготовка. Напрями розвитку. Рушева Надія Федорівна, вчитель НВК № 176.
  • Форми і методи роботи з майбутніми першокласниками. Ілляшенко Юлія Михайлівна, вчитель СЗШ № 126.
  • Авторська програма – «Підготовка дітей до школи». Захарченко Марина Михайлівна, вчитель СЗШ № 126.
  • Розвиток соціальних і навчальних компетентностей шляхом впровадження гри в процесі підготовки дитини до школи. Гринь Любов Іванівна, заступник директора, вчитель початкових класів СЗШ № 99.
  • Розвиток розумових здібностей та психологічних особливостей у дошкільнят в процесі впровадження курсу ейдетики «Розвиваючі ігри». Деджираламо Наталія Миколаївна, вчитель СШ № 165.

Місце проведення: середня загальноосвітня школа № 99, м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Червоноткацька, 12 (М «Дарниця»)

Реєстрація за телефонами:

• (044) 455-57-11, 067-402-57-11, 063-042-08-66 – Андрій Олексійович Власенко, заступник директора департаменту довузівської підготовки Університету «КРОК»
  •  (044) 559-27-18 – СЗШ № 99
Оновлено: Середа, 15 жовтня 2014 11:58

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » 15 жовтня – «Інноваційні форми та методи навчання в системі додаткової освіти ЗНЗ у співпраці з Університетом «КРОК»