Запрошуємо до участі в роботі відділення економіки МАН в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій — Університет «КРОК»

07 жовтня 2014 Оголошення

Кожний прожитий нами рік у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» не тільки згуртовує і дає можливість збагатитися новими друзями, проектами і досвідом, а й наближує до творчих успіхів, наукових вершин і педагогічних знахідок.

Київське комунальне відділення економіки Малої академії наук України є надійним партнером економічного відділення Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК». Відділення залучає студентство Коледжу до проведення науково-економічних досліджень, до участі у конкурсах, конференціях, сприяє економічній освіті та вихованню патріотів України.

У 2014–2015 навчальному році студенти економічного відділення МАН КЕПІТу обрали такі теми для науково-дослідної роботи:

• секція макроекономіки та мікроекономіки
    студентка ІІІ курсу спеціальності «Маркетингова діяльність» Радун Рада-Софія
    тема: «Суть інфляції та її види»
  • секція фінансів, грошового обігу та кредиту
    студентка ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит», програма «КЕПІТ-Ексклюзив», Шерстюк Світлана
    тема: «Суть та функції грошей»

Шановні студенти!
До 15 жовтня Ви маєте змогу приєднатися до роботи відділення економіки МАН.
Звертайтеся в каб. 102 до завідувача відділення Новіцької Наталії Костянтинівни.

Приєднуйтеся до глибокої самоосвіти у сфері науково-дослідницької та економічної спеціалізації.

Оновлено: Середа, 15 жовтня 2014 11:59

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Запрошуємо до участі у відділенні економіки МАН в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій