15 жовтня – презентація методики «Філософія для дітей» професора Джінвана Парка — Університет «КРОК»

15 жовтня – презентація методики «Філософія для дітей» професора Джінвана Парка

07 жовтня 2014 Оголошення

15 жовтня 2014 року в Університеті «КРОК» відбудеться презентація методики «Філософія для дітей» професора Кьонсанського національного університету Джінвана Парка (Південна Корея). Початок заходу об 11.00.

Професор Дж. Парк всесвітньо відомий практик та теоретик методики «Філософія для дітей», президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», віце-президент Міжнародної ради з «Філософії для дітей» (2009–2011), президент Корейської академії навчання філософії в школі (2005), член Міжнародного товариства «Філософська освіта країн Азії та Океанії у розвитку демократії» (ЮНЕСКО).

Методика «Філософія для дітей» була створена в 1970-х роках професором університету Монклер Метью Ліпманом (США). Основний шлях впровадження методики – сократівський діалог, де усі учасники є рівноправними партнерами. Діти навчаються аргументувати думки, висувати гіпотези, розвивати поняття, виявляти різні можливості й альтернативи, формулювати запитання, приймати рішення, визнавати різні точки зору. Дана методика формує в дітей навики самостійного мислення, вміння цілісного осягнення проблеми, здатність активації різних інтелектуальних засобів при вирішенні поставленого завдання, сміливість до створення нових теоретичних рішень,  віру в свої інтелектуальні можливості, вміння розуміти текст і бачити в ньому глибші смисли, вправність у вираженні власної думки та аргументації, культуру спілкування.

Презентація відбувається в рамках робочого візиту професора Джінвана Парка, організованого Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова, Київським національним університетом імені Тараса  Шевченка, Інститутом педагогіки НАПН України і Університетом економіки та права «КРОК».

Захід відкритий для всіх бажаючих. Бажана попередня реєстрація за тел.: (044) 455-57-11 (Анастасія).

Оновлено: Середа, 15 жовтня 2014 11:58
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » 15 жовтня – презентація методики «Філософія для дітей» професора Джінвана Парка