Круглий стіл та презентація Національного проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді» — Університет «КРОК»

Круглий стіл та презентація Національного проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді»

08 жовтня 2014 Оголошення

9 жовтня 2014 року о 15:00 у приміщенні корпусу № 25 (Лекторій) Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбудеться круглий стіл і презентація Національного проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді: знати, зберігати, діяти».

Ініціаторами проекту виступили Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Київська Мала академія наук учнівської молоді і Університет економіки та права «КРОК».

Ідея проекту полягає в тому, аби познайомити молодь з об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні та світі, перлинами української культури, підтримати традиції українського народу, популяризувати матеріальний і нематеріальний культурний спадок країни та ознайомити з ним широкий загал.

Акція також має на меті надихнути, розкрити творчі здібності та надати духовну й культурну підтримку молодим науковцям шляхом знайомства з об’єктами ЮНЕСКО, скарбами української культури та мистецтва, залучення їх до творчого самовираження.

Очікується, що результати наукових досліджень учнівської молоді та студентів можна буде впровадити в навчально-виховний  процес загальноосвітніх і вищих навчальних закладів України.

Передбачається, що реалізація проекту відбуватиметься в декілька етапів, зокрема:

 • початковий етап (презентація проекту і круглий стіл) також включатиме в себе організаційну та тематичну складову, під час якої учні МАН, студенти, учні шкіл – партнерів Університету «КРОК», загальноосвітніх навчальних закладів, Асоційованих шкіл ЮНЕСКО визначаться з темами наукових досліджень;
 • другий етап передбачає реалізацію проекту «на місцях»: збір, обробку, аналіз матеріалів, включаючи практичну складову, та написання наукових статей (жовтень – березень); 
 • заключний етап буде представлений науковою конференцією, яка відбудеться 30 березня 2014 р. на базі Університету «КРОК».

У процесі підготовки учнями та студентами наукових досліджень передбачається консультація провідних наукових спеціалістів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Учасники:

 • Міністерство культури України
 • Міністерство освіти і науки України
 • Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник
 • Національна комісія України у справах ЮНЕСКО
 • Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації
 • Комунальний позашкільний навчальний заклад  «Київська Мала академія наук учнівської молоді»
 • ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
 • Національний центр МАН України
Оновлено: Четвер, 09 жовтня 2014 13:04
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Круглий стіл та презентації Національного проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді»