Найближчим часом

Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку

23 квітня 2021 Незабаром

Шановні науковці, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти усіх рівнів навчання!

23 квітня 2021 року об 11:00 на базі Університету «КРОК» відбудеться Студентська конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку».

Запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти усіх рівнів навчання, представники комерційних фірм, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Очікуємо на матеріали до конференції. Приєднуйтесь до виступів та дискусій! Для подачі матеріалів перейдіть за лінком.

Запрошення на захід буде надіслано учасникам індивідуально.

Організаційний комітет конференції, Алькема Віктор Григорович, зав. кафедри управлінських технологій, д.е.н., професор [email protected]

Пазєєва Ганна Михайлівна, заст. зав. кафедри управлінських технологій, к.е.н., доцент тел.: +38(097)-409-35-75, [email protected]

Воробйова Вікторія Олегівна, методист кафедри управлінських технологій тел.: +38(098)-717-70-17, [email protected]

До зустрічі онлайн!