Наукова конференція для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм» — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Наукова конференція для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм»

07 грудня 2020 Архів оголошень

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Інформуємо Вас про проведення наукової конференції для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм», яка відбудеться 7 грудня 2020 року в ВНЗ «Університеті економіки та права «КРОК» у дистанційному форматі.

Початок об 11.00 год.

На конференцію запрошуються здобувачі вищої освіти усіх рівнів навчання.

Мета конференції: обговорення актуальних питань спадщини ЮНЕСКО та туризму.

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Спадщина ЮНЕСКО та туризм у міжнародних і вітчизняних документах, програмах, проектах.
  2. Всесвітня культурна та природна спадщина ЮНЕСКО як туристичний ресурс: здобутки, проблеми, шляхи оптимізації.
  3. Туристичний потенціал нематеріальної культурної спадщини: сучасний стан та перспективи розвитку.
  4. Популяризація Спадщини ЮНЕСКО та туризм: сучасні практики, передовий досвід, інновації.

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ: Університет економіки та права «КРОК», 03113, м. Київ, вул. Табірна, 30-32

КОНТАКТИ:

1) Відповідальна особа за організацію конференції: Мелько Людмила Федорівна, завідувач кафедри туризму; тел. (044) 455-57-12, вн. 124, [email protected]

2) Відповідальна особа за публікацію матеріалів: Уварова Ганна Шевкетівна, заступник завідувача кафедр туризму, тел. (044) 455-57-12, вн. 124, [email protected]

Матеріали конференції  доступні за посиланням спадщина ЮНЕСКО та туризм.

Оновлено: Понеділок, 07 грудня 2020 16:13

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Наукова конференція для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм»