Найближчим часом

Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2020!

27 березня 2020 Незабаром

До уваги активних, амбітних, небайдужих, результативних, орієнтованих
на постійний особистий та суспільний розвиток студентів «КРОКу»!

Правління Асоціації випускників Університету «КРОК» оголошує Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2020! Традиційно, до дня народження своєї Alma Mater, випускники КРОКу готові присудити стипендії та премії кращим студентам Університету і Коледжу!

Мета Конкурсу: визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.

Учасниками Конкурсу можуть бути студенти денної форми навчання:

• Університету (з 2-го курсу),
  • випускних курсів Коледжу, які мають активну життєву позицію і значні особисті досягнення в науці, громадському житті, спорті, розвитку студентства або інших сферах – в Університеті та за його межами.

Творчі завдання цього року:

• есе на тему «Мої кроки до успішного майбутнього» - для студентів Коледжу;
  • дослідження на тему «Університет «КРОК»: SWOT-аналіз очима студента» - для студентів Університету.

Більше інформації — Положення про Конкурс-2020, перелік та форми документів, необхідні для участі у конкурсі — шукайте на сайті АВУ «КРОК».

Прийом заявок триває до ?? вересня 2020 року! Будемо раді бачити конкурсантів та групи їх підтримки – студентів і викладачів – на Відкритому правлінні Асоціації випускників, яке відбудеться на початку травня!

Оновлено: Середа, 01 квітня 2020 10:02

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2020!