Використання сервісів microsoft office 365 в освітньому процесі — Університет «КРОК»

ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСІВ MICROSOFT OFFICE 365 В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

ЛИСТОПАД-ГРУДЕНЬ 2022 РОКУ

Сервіси Microsoft office 365 є складовими комплексного універсального засобу, що поєднує у собі різноманітні типи інструментів та можуть виявитись більш перспективними з точки зору запровадження середовища навчання на єдиній основі. Набір сервісів, що постачається в цьому пакеті є досить потужним і функціональним, щоб забезпечити опанування технологіями спілкування та навчання на сучасному рівні. На наших заняттях буде надано навички роботи з офісними додатками, розробки відеолекцій та практичних занять, зберігання даних, колективної і індивідуальної роботи, створення груп, використання Whiteboard в навчальному процесі.

Лектор:

Головань Володимир Володимирович

директор Центру інформаційних технологій Університету «КРОК».

• Форма підвищення кваліфікації: індивідуальна
  • Формат проведення: онлайн (на платформі Teams)

Напрями підвищення кваліфікації:

• розвиток професійних компетентностей;
  • використання цифрових технологій та сервісів в навчальному процесі.

ПРОГРАМА КУРСУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ

Тема Компетентності
25.11.22
11:30
Організація спільної роботи з офісними додатками та документами Microsoft. Розробка відеоматеріалів. Навички спільної роботи з додатками, навчальними матеріалами та документами Microsoft. Навички створення, збереження та редагування відеоконтенту.
02.12.22
11:30
Використання Whiteboard в навчальному прoцесі. Використання можливості застосування засобів Microsoft для організації та контролю знань студентів; Навички активізації дистанційного навчання за допомого Whiteboard. Навички створення опитувань, тестів та практичних завдань. Навички ведення обліку результативності навчання.

Початок занять – з 11.30, тривалість 2 академічні години

Період навчання – з 25 листопада по 05 грудня 2022 року

Обсяг – 2 кредити ЄКТС (з урахуванням самостійної (поза-аудиторної) роботи)

Документ про підвищення кваліфікації: Свідоцтво про підвищення кваліфікації університету «КРОК», що відповідає вимогам Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р.

Слухачі, що пройшли курс

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Курси з підвищення кваліфікації » Використання сервісів microsoft office 365 в освітньому процесі