Трейд-маркетинг на практиці Просування продажів — Університет «КРОК»

ТРЕНІНГ-ПРАКТИКУМ «ТРЕЙД-МАРКЕТИНГ НА ПРАКТИЦІ. ПРОСУВАННЯ ПРОДАЖІВ»

планується 2024 р.

Ви отримаєте сформовані і перевірені на практиці знання для формування системи просування продажів. Надається клієнтська підтримка і допомога у впровадженні знань після тренінгу.

Авторський 16-годинний тренінг-практикум фахівця-практика в області підвищення ефективності роздрібного бізнесу і продажів, в побудові бізнес-процесів і впровадження проектів.

Для кого цей тренінг-практикум:

• Постачальники і рітейлери, комерційні, і маркетинг-директора роздрібних мереж, дистриб'юторів, виробників.
  • Керівники відділів категорійного менеджменту, продажів, трейд-маркетингу, трейд-маркетологи, бренд-менеджери, категорійні менеджери.
  • Всі бажаючі знати і розуміти суть і інструменти трейд-маркетингу.

Тренер: Олександр Степанов

Формат: офлайн

Тривалість навчання: 2 дні інтенсив з 10:00 до 18:00

Документ про підвищення кваліфікації: Свідоцтво про підвищення кваліфікації університету «КРОК», що відповідає вимогам Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р.

Слухачі, що пройшли курс

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Курси з підвищення кваліфікації » Трейд-маркетинг на практиці Просування продажів