Ефективні переговори закупівельника з постачальниками — Університет «КРОК»

ЕФЕКТИВНІ ПЕРЕГОВОРИ ЗАКУПІВЕЛЬНИКА З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ

планується 2024 р.

Інтерактивний модуль під час якого учасники отримують теоретичні знання та практичні навички із планування, підготовки та проведення перемовин із постачальниками з метою досягнення оптимальних результатів з максимальною ефективністю.

Перемовини – це один із найважливіших етапів взаємовідносин з Вашими партнерами. Під час перемовин досягаються домовленості з ключових умов співпраці та вирішуються спірні питання між компаніями. В результаті перемовин Ви можете або значно покращити свої позиції або втратити – все залежить від того як Ви підготувалися та провели перемовини.

Учасники навчання будуть знайомитися з методами та шляхами підвищення ефективності перемовин та відпрацьовувати отримані знання під час практичних вправ та рольових ігор.

Цільова аудиторія:

• Керівники та менеджери відділу закупок та постачання
  • Директори та менеджери з логістики
  • Керівники та менеджери по управлінню складами
  • Керівники функції управління ланцюгом постачання (Supply Chain Manager)

Тренер: Роман Романцов

Формат: офлайн, онлайн (опційно)

2 дні інтенсив з 10:00 до 18:00

Документ про підвищення кваліфікації: Свідоцтво про підвищення кваліфікації Університету «КРОК», що відповідає вимогам Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р.

Слухачі, що пройшли курс

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Курси з підвищення кваліфікації » Ефективні переговори закупівельника з постачальниками