Академічна доброчесність — Університет «КРОК»

Проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

У 2020 році Університет «КРОК» став одним з 60 університетів України, що приєднались до участі у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», котрий реалізується за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Проєкт має на меті застосовувати спільний досвід США і України для розробки та втілення чотирирічного плану заходів, зміст яких полягає у орієнтації та навчанні студентів, викладачів та адміністраторів навчальних закладів України практичної цінності і важливості академічної доброчесності, наданні ресурсів і плану дій задля їхнього тісного залучення до зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Проєкт залучатиме МОН, аби уможливити ключові операційні новації для підтримки стійких змін в освіті України на національному рівні. Ініціатори, виконавці та партнери Проєкту розглядають формування академічної культури загалом й академічної доброчесності як її складової зокрема як важливу складову трансформації української освітньої системи.

Місія Проєкту

Формування нової академічної культури, яка базуватиметься на довірі, чесності, прозорості, реальному навчанні, справжній науковій роботі. Його основне спрямування – забезпечити системні зміни в українській освіті, від яких виграють всі учасники академічного процесу – студенти та учні, викладачі та вчителі, університети та школи.

Представниками від Університету, котрі взяли участь у цьому проєкті стали проректор з науково-педагогічної роботи (навчальна робота) Літвін Наталія Миколаївна, проректор з наукової роботи Мігус Ірина Петрівна та начальник відділу аспірантури та докторантури Коваль Яна Сергіїівна.

Сертифікат
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Академічна доброчесність