«PROF CAMP» – місце, де обирають професію — Університет «КРОК»

«PROF CAMP» – місце, де обирають професію

07 березня 2015 Оголошення

Під час канікул в Університеті «КРОК» працюватиме профорієнтаційний табір.

23–28 березня діятиме унікальний профорієнтаційний табір для учнів 9–11 класів – «PROF CAMP». Завдяки йому в старшокласників уже вчетверте за останні роки з’явиться можливість провести канікули яскраво та з користю.

Просидіти всі вихідні перед телевізором – це нудно і неефективно. Адже життя пропонує стільки цікавого! І можливо, саме ці канікули допоможуть вам знайти найкращих друзів, дізнатися щось нове про самих себе і визначити власне професійне покликання.

Університет «КРОК» запрошує школярів на тиждень профорієнтації під назвою «PROF CAMP». Програма заходу включатиме презентації професій та спілкування з представниками різних спеціальностей, екскурсії на підприємства, ділові ігри, тренінги з особистісного розвитку, психологічний тренінг із підготовки до ЗНО та ДПА, профорієнтаційне тестування.

98% учасників проекту минулих років завдяки участі в роботі табору обрали свої професії. Пропонуємо і вам зробити впевнений крок до власного майбутнього – стати учасниками «PROF CAMP – 4».

Детальну інформацію про табір, програму заходу, умови участі та форму для реєстрації учасників шукайте за посиланням.

Оновлено: Вівторок, 24 березня 2015 15:01

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » «PROF CAMP» – місце, де обирають професію