II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» — Університет «КРОК»

10 березня 2015 Оголошення

23–24 квітня 2015 року в Університеті економіки та права «КРОК» відбудеться другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2014–2015 навчального року з дисципліни «Стратегічне управління».

До участі в Олімпіаді запрошуються переможці першого етапу, які навчаються за економічними спеціальностями на освітньо-кваліфікаційних рівнях «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» (не більше 3 осіб від ВНЗ).

Для участі у ІІ-му етапі необхідно до 20 березня 2015 року надіслати анкету учасника Олімпіади (поштою: 03113, м. Київ, вул. Лагерна, 30–32, Науково-організаційний відділ, а також на електронну адресу: [email protected]).

Оновлено: Четвер, 23 квітня 2015 23:39

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»