30 вересня 2014 Оголошення

Щиросердну подяку та низький уклін всім викладачам, співробітникам і студентам передає наш улюблений професор Картунов Олексій Васильович за моральну та матеріальну підтримку в червні 2014 р.

Шановні колеги та студенти Університету «КРОК»!

Давайте всі разом привітаємо його з Днем учителя як найкращого викладача Університету «КРОК» (за опитуваннями студентів), який, попри всі випробування та нестерпний біль у м’язах і суглобах, вийшов на роботу та мужньо бореться з онкозахворюванням (GIST-пухлиною).

2011 року Олексій Васильович вже мав операцію в Національному інституті раку та річну хіміотерапію і самотужки майже переміг на 3 роки цю страшну хворобу. Але емоційно-стресові переживання щодо трагічних подій на Майдані, в Криму та на Сході України призвели до метастаз раку в печінці. Проте лікарі запевняють – шанси на одужання реально існують!!!

Єдиним його порятунком є термінова безперервна трирічна хіміотерапія – тобто прийом щодня подвійної (800 мг!!!) дози швейцарського хіміопрепарату, що може забезпечити його одужання. У 80 країнах світу цей препарат видається безкоштовно за державними програмами. В Україні вартість його лише однієї дози – 50–60 тис. грн щомісяця.

Потреба у Вашій матеріальній підтримці є життєво важливою!!!

Кошти можна переказувати на ім’я
Картунова Олексія Васильовича
на картку Приватбанку

4149 4978 0831 8507