Благодійна акція «Добро починається з тебе: подаруй надію на життя О.В. Картунову!» — Університет «КРОК»

30 вересня 2014 Оголошення

Щиросердну подяку та низький уклін всім викладачам, співробітникам і студентам передає наш улюблений професор Картунов Олексій Васильович за моральну та матеріальну підтримку в червні 2014 р.

Шановні колеги та студенти Університету «КРОК»!

Давайте всі разом привітаємо його з Днем учителя як найкращого викладача Університету «КРОК» (за опитуваннями студентів), який, попри всі випробування та нестерпний біль у м’язах і суглобах, вийшов на роботу та мужньо бореться з онкозахворюванням (GIST-пухлиною).

2011 року Олексій Васильович вже мав операцію в Національному інституті раку та річну хіміотерапію і самотужки майже переміг на 3 роки цю страшну хворобу. Але емоційно-стресові переживання щодо трагічних подій на Майдані, в Криму та на Сході України призвели до метастаз раку в печінці. Проте лікарі запевняють – шанси на одужання реально існують!!!

Єдиним його порятунком є термінова безперервна трирічна хіміотерапія – тобто прийом щодня подвійної (800 мг!!!) дози швейцарського хіміопрепарату, що може забезпечити його одужання. У 80 країнах світу цей препарат видається безкоштовно за державними програмами. В Україні вартість його лише однієї дози – 50–60 тис. грн щомісяця.

Потреба у Вашій матеріальній підтримці є життєво важливою!!!

Кошти можна переказувати на ім’я
Картунова Олексія Васильовича
на картку Приватбанку

4149 4978 0831 8507

або на ім’я дружини
Маруховської-Картунової Ольги Олександрівни
на картку Приватбанку

5168 7572 5548 4505

Можна також особисто занести кошти в Університеті «КРОК» до каб. 234-4, 320 або в деканати.

Якщо хтось із Вас має інформацію про вітчизняні та міжнародні благодійні фонди допомоги онкохворим або небайдужі компанії, фірми, банки чи бізнесменів, які можуть стати тимчасовими спонсорами лікування, просимо передавати інформацію до вказаних кабінетів.

ПОДАРУЙ НАДІЮ НА ЖИТТЯ О.В. КАРТУНОВУ,
БО ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Оновлено: Середа, 22 жовтня 2014 10:11

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Благодійна акція «Добро починається з тебе: подаруй надію на життя О.В. Картунову!»