Міжнародний семінар «Клієнтоорієнтовані інноваційні технології у сучасній вищій освіті» — Університет «КРОК»

20 листопада 2014 Оголошення

Шановні колеги!

Швейцарський національний науковий фонд, Університет прикладних наук (м. Цюрих, Швейцарія), Університет економіки та права «КРОК» і Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти 9 грудня 2014 року з 10:00 до 15:00 у м. Києві проводять Міжнародний семінар «Клієнтоорієнтовані інноваційні технології у сучасній вищій освіті».

Запрошуємо до участі керівників та адміністраторів ВНЗ, керівників і співробітників центрів дистанційного навчання, центрів якості, центрів кар’єри, деканів та заступників деканів факультетів, завідувачів і заступників завідувачів кафедр, викладачів.

Заповнені заявки на участь прохання надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] до 8 грудня 2014 року.

Керівники семінару

• Н.М. Ушакова, к. е. н., професор кафедри управлінських технологій Університету економіки та права «КРОК»; почесний голова Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти;
  • О.І. Шаров, к. ф.-м. н., доцент, перший проректор Університету економіки та права «КРОК», член Ради Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти

Місце проведення

Університет «КРОК», м. Київ, вул. Лагерна, 30–32 (мапа), 2-й поверх, ауд. 237 (читальна зала бібліотеки)

Детальна інформація за тел.: 067 656 69 21, 050 819 81 83 – Людмила Горохова, директор УАРМБО

Програма семінару

09:30 – 10:00 – Реєстрація учасників, ранкова кава, спілкування

10:00 – 10:15 – Привітання учасників семінару:

• Лаптєв Сергій Михайлович, к. е. н., проф., ректор Університету економіки та права «КРОК»
  • Ушакова Ніна Миколаївна, к. е. н., проф., почесний голова Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти
  • Шикова Олена Миколаївна, к. е. н., доц., координатор проекту «Впровадження новітніх методів та інструментів дослідження в процес викладання в Університеті» (за підтримки Швейцарського національного наукового фонду)

10:15 – 12:20 – Виступи учасників

• «Інтегроване навчання: побудова компетенцій, подолання бар’єрів», Крістіан Рапп, Університет прикладних наук (м. Цюрих, Швейцарія) (виступ онлайн)
  • «Розвиток інтерактивних методів навчання на основі інформаційних технологій», Момот Володимир Євгенович, д. е. н., проф., завідувач кафедри інноваційного менеджменту та міжнародної логістики Університету ім. Альфреда Нобеля (м. Дніпропетровськ)
  • «Інтегрування принципів сталого розвитку у зміст підготовки фахівця з вищою освітою. Екологізація навчання», Магазинщикова Ірина Петрівна, к. соц. н., доц., завідувач кафедри соціології та культурології Національного лісотехнічного університету (м. Львів)
  • «Сучасні комунікаційні технології та розвиток контекстуальних навичок студентів для подальшої роботи у сфері управління проектами, IT та консалтингу», Виходець Юлія Сергіївна, к. е. н., доц. кафедри менеджменту, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
  • «Дистанційне навчання: кейс від Університету Анкари», Ясмін Гульбахар, проф., д-р, завідувач кафедри інформатики, віце-президент Центру дистанційного навчання Університету Анкари (Туреччина) (виступ онлайн)

12:20 – 12:40 – Кава-брейк

12:40 – 14:20 – Виступи учасників

• «Як покращити якість навчання: чи змінюють технології те, як ми вчимося?», Іларіонов Олег Євгенович, к. т. н., доц., заст. директора Інституту інформаційних та комунікаційних технологій Університету «КРОК» (м. Київ)
  • «Імплементація віртуального навчально-тренінгового підприємства «Технопак» у навчальний процес Інституту: проблеми, досягнення, перспективи», Житник Ніна Василівна, к. п. н., доц., директор Західно-донбаського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» (м. Павлоград)
  • «Інноваційні технології реалізації компонентів навчального процесу, цінносноорієнтованих на студента як головного суб’єкта отримання навчальних послуг», Рач Валентин Анатолійович, д. т. н., проф., директор Інституту інформаційних та комунікаційних технологій Університету «КРОК» (м. Київ)
  • «Презентація дослідження «Бізнес та університети: взаємні очікування та реалії», Янковська Ольга, к. е. н., доц., керівник освітніх програм Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»

14:20 – 14:50 – Дискусія, підбиття підсумків

14:50 – 15:00 – Вручення сертифікатів учасникам семінару

Заявка на участь

Заповнені заявки на участь прохання надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] до 8 грудня 2014 р.

Будь ласка, вкажіть всю інформацію для забезпечення своєчасної та вірної реєстрації заявки

1. Прізвище, ім’я, по батькові
  2. Назва організації
  3. Посада