Медіа-школа «КРОК» — Університет «КРОК»

Медіа-школа «КРОК»

03 листопада 2014 Оголошення

У перші дні останнього місяця осені в Університеті «КРОК» розпочинає роботу «Медіа-школа».

Мета проекту – познайомити зацікавлених студентів із фахівцями у сфері кіно та фотографії, надати їм можливість для отримання знань і практичних навичок у цих галузях.

«Учні» школи – не просто студенти, вони є членами студентської медіа-групи «KMG-production».

Кіно- і фотомистецтву в їхньому житті відводиться дуже важлива роль. Із цими сферами діяльності молоді люди пов'язують певні життєві плани, реалізацію власних амбіцій.

Навчання в «Медіа-школі» дозволить студентам освоїти такі напрями: «Базова фотографія», «Обробка фото», «Операторська робота», «Режисура», «Монтаж». Зокрема, зі знайомства з основами режисури і монтажу розпочнуться 1 листопада заняття в школі.

Зі «школярами» працюватимуть талановиті фахівці з фотостудії «XXL-Studio», режисер, сценарист і актор Тарас Валігура, а також у минулому член медіа-групи Університету «КРОК» Владислав Суліма, який сьогодні є арт-директором студії #LifeLine. Вони навчать студентів ефективним методам роботи з професійним обладнанням, розкажуть, як використовувати сучасні технології у виробництві кінцевого медіа-продукту тощо.

«Медіа-школа» працюватиме до початку грудня, тоді ж будуть визначені кращі учасники проекту.

Упевнені, що учні школи зможуть отримати відповіді на всі свої запитання, а вчителі із задоволенням спілкуватимуться з творчою і активною молоддю.

Детальніше про проект

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 10:28
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Медіа-школа КРОК