Фільтрувати матеріали за датою: грудня 2014 — Університет «КРОК»
23 грудня 2014 Оголошення

Вітаємо студентів, викладачів, співробітників та випускників із 15-річчям факультету міжнародних відносин Університету «КРОК» і бажаємо творчого та професійного розвитку, успіхів і процвітання, благополуччя і якомога більше креативних ідей на майбутні роки!

Студентська рада ФМВ запрошує всіх бажаючих протягом тижня, присвяченого дню народження факультету, брати участь у захоплюючих, корисних та цікавих заходах:
22 грудня – музичні вітання
23 грудня – вікторина
24 грудня – благодійний ярмарок

24 грудня о 14:30 в актовій залі відбудеться святковий концерт.

Давайте разом привітаємо всіх, хто безпосередньо пов'язаний із факультетом міжнародних відносин, творить його сьогодення, і порадіємо їхнім досягненням та перемогам!

17 грудня 2014 Оголошення

Шановні колеги!

19 грудня о 16:00 на 2 поверсі Університету «КРОК» відбудеться відкриття фотовиставки Миколи Черепа «Любов роду – Сила нації». Тема виставки відображає практичне життя фотохудожника та його родини, яка слідує законам роду.

Колекція якісних світлин, тематично пов’язаних із реконструкцією козацької доби двох періодів – Запорізької Січі та Кубанського війська, поєднує тендітну красу природи, любов до рідної землі, побут українського села та збереження традицій, силою духу успадкованих від численних козацьких поколінь.

Микола Череп – отаман козацької організації, голова Петрушівського осередку сільського зеленого туризму «Соколиний хутір», що є перлиною українського зеленого туризму, член Спілки краєзнавців України, член Гільдії ландшафтних архітекторів України.

Запрошуємо вас переглянути фотовиставку, а також відвідати Петрушівський осередок сільського зеленого туризму «Соколиний хутір» (Чернігівська область, Ічнянський район, с. Петрушівка, вул. Набережна, 68).

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok