16 травня – День відкритих дверей в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

16 травня – День відкритих дверей в Університеті «КРОК»

06 травня 2015 Оголошення

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків 16 травня відвідати День відкритих дверей в Університеті «КРОК» і Коледжі економіки, права та інформаційних технологій. Учасники заходу познайомляться ближче з освітньою корпорацією «КРОК» завдяки екскурсії навчальними закладами, дізнаються про Умови вступу та навчання, про спеціальності, напрями й унікальні освітні програми, за якими здійснюється підготовка в Університеті та Коледжі. Представники приймальної комісії розкажуть, що чекає на абітурієнтів під час вступної кампанії 2015 року та нададуть відповіді на найбільш хвилюючі питання стосовно нового законодавства в галузі освіти.

Звертаємо увагу шановних вступників на можливість у рамках заходу відвідати безкоштовні консультаційні курси з підготовки до вступних випробувань.

Безкоштовні консультаційні курси для випускників 9 і 11 класів проводяться в Університеті протягом травня і червня по суботах. Мета курсів – допомогти майбутнім абітурієнтам підготуватися до іспитів та ЗНО з основних предметів. Перші заняття в межах такої експрес-підготовки відбудуться 16 травня, у День відкритих дверей. Тому випускники шкіл – учасники заходу за бажанням зможуть їх відвідати.

Дізнатися більш детальну інформацію про День відкритих дверей та безкоштовні підготовчі курси можна на сайті Університету або за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07.

Запрошуємо до цікавого спілкування в теплій «КРОКівській» атмосфері!

Оновлено: Субота, 16 травня 2015 14:24
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » 16 травня – День відкритих дверей в Університеті «КРОК»