Hurry up! Конкурсний відбір на програми мобільності вже 26/04/21! — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Hurry up! Конкурсний відбір на програми мобільності вже 26/04/21!

26 квітня 2021 Архів оголошень

Шановні студенти!

26 квітня 2021 року о 14:00 в Microsoft Teams відбудеться КОНКУРСНИЙ ВІДБІР студентів Університету «КРОК» на програми мобільності.

Обов'язково зареєструйся до 22 квітня 2021 року!

Конкурсний відбір відбудеться online в Microsoft Teams, лінк буде надіслано на корпоративні пошти зареєстрованих учасників. Бажаєте отримувати найактуальнішу інформацію щодо програм мобільності (список університетів, які пропонують стипендії, FAQs), додавайтеся до групи KROK_Exchange на Facebook.

У разі виникнення запитань звертайтесь до Управління міжнародного співробітництва: Анна Дробина (тел.(093)508-74-17 e-mail: [email protected]).

Бажаємо успіхів та break a leg!

Оновлено: Четвер, 22 квітня 2021 15:05

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Hurry up! Конкурсний відбір на програми мобільності вже 26/04/21!