Всеукраїнський молодіжний екологічний форум «GreenMindGeneration» — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Всеукраїнський молодіжний екологічний форум «GreenMindGeneration»

05 грудня 2019 Архів оголошень

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському молодіжному екологічному форумі «GreenMindGеneration». Це масштабний соціальний проєкт, покликаний виявити та об’єднати молодих людей, які прагнуть зберегти довкілля, знають як це робити та/або вже реалізують власні екологічні ініціативи.

Під час форуму команди школярів з усієї країни будуть формувати власні інноваційні проєкти екологічного розвитку своїх міст і областей, своїх громад, а також обмінюватись досвідом.

Кращі проєкти Всеукраїнського молодіжного екологічного форуму «GreenMindGеneration» у м. Києві будуть відзначені фінансовою винагородою та опубліковані в збірнику матеріалів Форуму.

До участі у Форумі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій.

Eтапи форуму «GreenMindGеneration»:

I етап: Оголошення умов національного конкурсу молодіжних екологічних проектів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge». Національний відбір реалізованих молодіжних екологічних проєктів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge». Створення інтернет-сторінки Форуму.

Члени журі:
  • Бундзяк Вікторія Віталіївна, начальник відділу еколого-освітньої роботи Карпатського біосферного заповідника
  • Колачук Іванна Юріївна, заступник начальника відділу еколого-освітньої роботи Карпатського біосферного заповідника
  • Косько Юлія Сергіївна, завідувач сектором еколого-просвітницької роботи Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника
  • Лук’янова Віталіна Віталіївна, представник Національної агенції із забезпечення вищої освіти, експерт по спеціальності 101 «Екологія», член галузевої експертної ради галузі знань 18 «Виробництво та технології», спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища», кандидат хімічних наук, доцент
  • Мельничук-Володькіна Вікторія Володимирівна, начальник відділу інформаційно-просвітницької роботи Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника
  • Кальба Наталія Петрівна, фахівець Музею екології гір Карпатського біосферного заповідника
  • Стрипко Катерина Сергіївна, директор благодійного фонду «Фонд захисту біорізноманіття України», засновниця громадської організації «Зробимо Україну чистою»
  • Хрутьба Вікторія Олександрівна, завідувач кафедри екології та безпеки життєдіяльності Національного Транспортного Університету, доктор технічних наук, доцент; член науково-методичної ради МОН України; член-кореспондент Транспортної Академії України, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності та віце-президент Міжнародної академії культури безпеки, екології і здоров’я.

II етап: підведення підсумків національного конкурсу реалізованих молодіжних екологічних проєктів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge» 5 грудня 2019 року в день Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного та cоціального розвитку (Всесвітній день волонтерів). Визначення переможців конкурсу та проведення різноманітних екологічних активностей в рамках Форуму.

Організатори Форуму: Університет «КРОК», Коледж економіки, права та інформаційних технологій.

Форум проходить за підтримки:
Міністерства освіти і науки України, Національного координатора Міжнародного проєкту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» в Україні, Міжнародної громадської організації «Рада з екологічної безпеки».

З питань реєстрації у Форумі звертайтеся:

Рибак Ірина Вікторівна (заступник директора Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК»)

Оновлено: П'ятниця, 06 грудня 2019 10:44

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Всеукраїнський молодіжний екологічний форум «GreenMindGeneration»