Інша інформація:
Касянюк Марина Володимирівна

кабінет 234-6

(+38 044) 455-56-90, вн. 230

Напрями наукових досліджень

  • алгебра та теорія чисел

Сфера наукових інтересів

  • теорія модулів і графів

Викладає

  • вища математика / теорія ймовірностей та математична статистика / математика
 
 

Касянюк Марина Володимирівна

  • кандидат фізико-математичних наук (2015 р.)

Освіта

  • Київський національний університет ім. Т. Шевченка / математик, викладач (2002 р.)

Професійна кар’єра

  • з 2011 р. – Унівеситет «КРОК», асистент, доцент кафедри математичних методів та статистики
  • 2007–2011 рр. – Київський національний університет ім. Т. Шевченка, аспірант
  • 2006–2007 рр. – Великодимерський НВК, вчитель математики
  • 2002–2006 рр. – Пенсійний фонд України в Черкаській обл., спеціаліст відділу персоніфікованого обліку

Особисті досягнення

  • Захист дисертації на тему «Квазіфробеніусові кільця»

Професійна діяльність

  • Голова циклової комісії з математики та вищої математики
 
 

Публікації

  Kasyaniuk M.V. Minimal exponent matries / O.V. Zeleniskiy, V.M.Darmosiuk, M.V. Kasyaniuk // The 11th International Algebraic Conference in Ukraine dedicated to the 75th anniversary of V. V. Kirichenko (July 03-07, 2017, Kyiv):Abstracts.- Kyiv: Institute of Mathematics of NAS of Ukraine, 2017.- p.144

  M. A. Dokuchaev Exponent matrices and Frobenius rings / M. V. Kasyanuk, M. A. Khibina and V. V. Kirichenko // Journal Algebra and Discrete Mathematics.- Number 2.-volume 18 (2014).- p. 186-202.

  Kasyanuk M. On one class of semiperfect semidistributive Rings Marina Kasyanuk. / M. Kasyanuk ; Journal «Algebra and Discrete Mathematics». - 03.02.2013.- Number 2. - pp. 17–18

  Marina Kasyanuk. On one class of semiperfeсt semidistributive rings // c. Journal Algebra and Discrete Mathematics. Number 1, volume 15 (2013). Pp. 19–22.

  Касянюк М.В. On one class of semiperfect semidistributive Rings Marina Kasyanuk. February 3, 2013, Algebra and Discrete Mathematics. Number 2 (2013), pp. 17–18 c. Journal «Algebra and Discrete Mathematics».

  Касянюк М.В. Про напівдосконалі напівдистрибутивні кільця // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка / Київський національний університет імені Тараса Шевченка. – Київ, 2012. – С. 22–24. – (Фізико-математичні науки; Вип. 2).

  Касянюк М.В. Exponent matrices and frobenius rings / M.A. Dokuchaev, M.V. Kasyanuk, M.A. Khibina, V.V. Kirichenko / Outubro 2012. – Sao Paulo. – Brazil. – Instituto de

  Касянюк М. В. Про квазіфробеніусові кільця / М. В. Касянюк ; Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка.- Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2011.- Вип. 3. - С. 32–33

  Касянюк М. В. Напівланцюгові квазіфробеніусові кільця / М. В. Касянюк ; Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка.- Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2011.- Вип. 1. - С. 18–21

  Касянюк М.В. Про квазіфробеніусові кільця // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка / Київський національний університет імені Тараса Шевченка. – Київ, 2011. – С. 32–33. – (Фізико-математичні науки; Вип. 3).

  Касянюк М.В. Напівланцюгові квазіфробеніусові кільця // Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка / Київський національний університет імені Тараса Шевченка. – Київ, 2011. – С. 18–21. – (Фізико-математичні науки; Вип. 1).


Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Про КРОК » Співробітники » Касянюк Марина Володимирівна