Новини та події Молодіжного освітнього центру — Університет «КРОК»
27 січня 2016 Новини та події

Університет «КРОК» уже не перший рік співпрацює з професійними ліцеями Київської області та допомагає ліцеїстам визначитися з майбутньою професією та вищим навчальним закладом. Для того щоб проводити профорієнтаційну серед молоді, на базі Університету економіки та права «КРОК» окремим підрозділом був створений Молодіжний освітній центр, директором якого є Наталія Іванівна Панченко. Наталія Іванівна розповідає про особливості різних професій, умови вступу та освітні можливості для продовження навчання.

Напередодні Нового року, 30 грудня 2015 року, студенти-кухарі Броварського професійного ліцею отримали дипломи молодшого спеціаліста. Наталія Іванівна від імені всього Університету «КРОК» привітала випускників зі знаменною подією та запросила до продовження навчання в нашому Університеті.

27 січня 2016 Новини та події

У січні 2016 року Наталія Іванівна Панченко, директор Молодіжного освітнього центру Університету «КРОК», відвідала Білоцерківське училище будівництва та сервісу, у якому проходив випуск студентів-кухарів.

Щиро вітаємо випускників із першим кроком до професійної мрії, бажаємо здійснення сподівань, швидкого кар’єрного зростання та запрошуємо продовжити навчання в нашому Університеті.

Нагадуємо, що Молодіжний освітній центр – це підрозділ Університету «КРОК», який проводить профорієнтаційну роботу в навчальних закладах Київської області та допомагає у виборі майбутньої професії і відповідної навчальної програми, а також надає інформацію про широкий спектр можливостей для студентів і випускників Університету «КРОК».

27 січня 2016 Новини та події

В Університеті економіки та права «КРОК» діє низка профорієнтаційних проектів, які допомагають молоді визначитися з майбутньою професією. Серед таких проектів є «КРОК-лекторій», у рамках якого найкращі викладачі «КРОКу» проводять цікаві лекції.

13 січня 2016 року відбулася профорієнтаційна зустріч зі студентами Білоцерківського медичного коледжу. Ірина Валентинівна Сингаївська, завідувач кафедри психології, провела тренінг «Психологія планування власної професійної успішності».

Дякуємо адміністрації Білоцерківського медичного коледжу за співпрацю та запрошуємо колежан продовжити навчання в Університеті економіки та права «КРОК» на базі диплома молодшого спеціаліста.

09 листопада 2015 Новини та події

Молодіжний освітній центр – це підрозділ Університету «КРОК», який проводить профорієнтаційну роботу в навчальних закладах Київської області та допомагає у виборі майбутньої професії і відповідної навчальної програми, а також надає інформацію про широкий спектр можливостей для студентів і випускників Університету «КРОК»

У жовтні директор центру Наталія Іванівна Панченко відвідала декілька районів Київської області з презентаціями. Зокрема, у Броварському районі спільно з тренером Лізою Крапівіною вона провела для школярів Лідерську школу.

А вже 30 жовтня Наталія Іванівна завітала на КВК учнів Баришівського району на тему «Обери майбутнє».

Нагадуємо, що домовитися про майстер-клас, профорієнтаційну зустріч, співпрацю або запросити представника МОЦ Ви можете за телефоном (044) 455-57-57