СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРОГРАМИ

Консультаційний відділ
приймальної комісії
працює протягом року

Кабінет 316
(+38 044) 455-57-57
(+38 044) 455-57-07

Ми працюємо для Вас:
пн. – пт.: 9:00 – 19:30
сб.: 9:00 – 17:00
без обідньої перерви
нд.: вихідний

В Університеті «КРОК» реалізуються спільні освітні програми, що діють на базі стандартних спеціальностей, проте дозволяють студентам здобувати додаткові компетенції.

Спеціалізовані програми

За Україно-австрійською програмою мають змогу навчатися ті, хто свій майбутній фах пов’язує з міжнародними економічними відносинами та володіє англійською мовою на високому рівні. Програма реалізується на степенях «бакалавр» і «магістр». Її випускники отримують український державний диплом із міжнародних економічних відносин та диплом Університету прикладних наук IMC (м. Кремс, Австрія) з експортноорієнтованого менеджменту.

Також студентам Університету пропонується Україно-нідерландська програма за спеціальністю «Бізнес-адміністрування». Вона реалізується спільно з Університетом прикладних наук для професіоналів у сфері бізнесу (Dutch University of Applied Sciences for Business Professionals – DUASBP, Нідерланди). Головна мета участі в проекті для студентів – це отримання якісної освіти за рівнем бакалавра відповідно до стандартів Європейського Союзу.

За додатковою інформацією звертайтеся до управління міжнародного співробітництва

Королівство Норвегія
Університет NORD
Міжнародний фонд соціальної адаптації (МФСА)
Університет економіки та права «КРОК»

Проект «Україна – Норвегія»

Університет економіки та права «КРОК» є партнером Проекту «Україна-Норвегія»
«Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні»

Основу проекту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у правовій та соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет Нурланда, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями обсягом 500 академічних годин. У результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету Нурланда та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.