Стійкість до стресу та запобігання професійному вигоранню: стратегії й практики — Університет «КРОК»

СТІЙКІСТЬ ДО СТРЕСУ ТА ЗАПОБІГАННЯ ПРОФЕСІЙНОМУ ВИГОРАННЮ: СТРАТЕГІЇ Й ПРАКТИКИ

7-16 травня 2024 року

Цей курс призначений для всіх, хто прагне розширити свої знання та навички у сфері стресостійкості та запобігання професійному вигоранню.

Програма складається з шести основних сесій, кожна з яких триває 2 години, та додатково передбачає самостійну роботу для глибшого засвоєння матеріалу. В рамках курсу учасники ознайомляться з методами профілактики стресу та вигорання, розвитком особистісної стійкості та створенням здорового робочого середовища. Курс розрахований на 2 кредити з урахуванням самостійної роботи учасників.

Лектор:

Божук Богдан Степанович

директор Навчально-наукового інституту медицини Університету КРОК, президент ВГО «Українська асоціація лікарів- психологів», учасник експертної групи МОЗ з психіатричної допомоги, координатор та тренер з MHPSS, зокрема проєктів від Mental Health For Ukraine, IsraAid, Rotary International та ін., лікар за спеціальностями "Медична психологія", "Психіатрія", "Управління та організація охорони здоров’я", к.мед.н., доцент.

• Форма підвищення кваліфікації: індивідуальна
  • Формат проведення: онлайн (на платформі Teams)
  • Вартість: для працівників освіти: 600 грн. (Вартість курсу для широкого загалу слухачів: 1200 грн.)

Напрями підвищення кваліфікації:

• Підвищення стресостійкості: учасники навчаться ефективно управляти стресовими ситуаціями, знижуючи ризик професійного вигорання.
  • Розвиток особистісної стійкості: учасники здобудуть навички та знання для підвищення власної резильєнтності, що допоможе їм краще адаптуватися до професійних викликів.
  • Покращення емоційного інтелекту: збільшення здатності впоратися з емоційними викликами, покращення міжособистісних відносин та вміння ефективно спілкуватися з колегами та учнями.
  • Здатність створювати підтримувальне середовище: освоєння стратегій створення здорового та менш стресового робочого середовища для себе та колег.

Курс надасть не лише теоретичні знання, але й практичні навички, які можуть бути застосовані в повсякденній роботі для покращення якості професійного життя та запобігання вигоранню.

ПРОГРАМА КУРСУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Тема Компетентності
7.05.2024
16:00
Основи професійного вигорання Визначення та причини синдрому професійного вигорання. Розпізнавання перших ознак та симптомів.
8.05.2024
16:00
Фізіологія та патофізіологія стресу Розуміння фізіологічних процесів стресу та його впливу на професійне вигорання. Значення стресу в робочому середовищі.
16:00
Основи профілактики професійного вигорання Ефективні стратегії та техніки профілактики стресу та вигорання, включаючи тайм-менеджмент і встановлення меж.
16:00
Стрес-менеджмент та розвиток особистісної стійкості Методи та техніки стрес-менеджменту. Розвиток особистісної стійкості як ключ до ефективного впорядкування стресових ситуацій.
16:00
Розвиток емоційного інтелекту та його роль у антистресових стратегіях Важливість емоційного інтелекту у професійній діяльності. Стратегії розвитку емоційної свідомості та саморегуляції.
16:00
Створення здорового робочого середовища Практики та стратегії створення робочого середовища, що сприяє зниженню стресу та профілактиці вигорання. Роль керівництва та колективу.

Початок занять – з 16.00, тривалість заняття 2 академічні години

Період навчання – з 7.05.2024 р. до 16.05.2024 р.

Обсяг – 2 кредити ЄКТС (з урахуванням самостійної (позааудиторної) роботи)

Документ про підвищення кваліфікації: Свідоцтво про підвищення кваліфікації університету «КРОК», що відповідає вимогам Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р.

Слухачі, що пройшли курс

Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Курси з підвищення кваліфікації » Стійкість до стресу та запобігання професійному вигоранню: стратегії й практики