Новини та події Інституту управління природними ресурсами (ІУПР) та Коломийського коледжу — Університет «КРОК»
19 жовтня 2018 In Новини та події

4 жовтня 2018 року відбулася традиційна зустріч студентського активу з директором Інституту управління природними ресурсами (ІУПР) Скоморовським В.Б.

05 жовтня 2018 In Новини та події

20 вересня 2018 року Інститут управління природними ресурсами Університету «КРОК» взяв участь в інтерактивних профорієнтаційних заходах для школярів «Майстерня професій» та «Ярмарка кар’єри», які провів Городенківський районний центр зайнятості на базі Чернелицької ЗОШ І-ІІІ ст.

05 жовтня 2018 In Новини та події

27 вересня 2018 року з нагоди Всесвітнього дня туризму за ініціативи керівництва Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» і за підтримки дирекції Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття в конференц-залі музею був проведений круглий стіл на тему «Перспективи розвитку туризму на Коломийщині».

30 травня 2018 In Новини та події

У травні 2018 року професора кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Університету «КРОК», директора Інституту управління природними ресурсами (м. Коломия) Скоморовського Віталія Богдановича запрошено до Наукової ради польського наукового журналу «Гданські студії. Погляди і сучасність», що видається Гданською вищою гуманітарною школою (м. Гданськ).

Сторінка 1 з 9
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok