Новини в житті фахового коледжу — Університет «КРОК»
20 лютого 2024 Новини та події

14 лютого 2024 року відбувся Благодійний концерт «ВИЩЕ ХМАР». Пишаємося, що разом з вами нам вдалося зібрати 38 634 ₴. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби 66-ої окремої механізованої бригади ім. Князя Мстислава Хороброго Сухопутних військ ЗСУ. Вже розпочато перемовини із командуванням бригади стосовно реалізації коштів. Тож очікуйте на звіт.

20 лютого 2024 Новини та події

В рамках місяця Студентського Наукового Товариства у Фаховому коледжі відбувся брейн-ринг «КРОК до знань».

Він подарував студентам нові враження та корисні навички та став ще одним з кроків до нових знань і досягнень  дивовижною подорожжю навчання!

19 лютого 2024 Новини та події

14 лютого 2024 року професор Григорчук Мирослав Васильович провів відкриту лекцію для здобувачів освіти 4-го курсу Фахового коледжу Університету «КРОК»  з освітнього компоненту «Судочинство в господарських судах».

16 лютого 2024 Новини та події

12 лютого 2024 року викладач Фахового Коледжу Університету «КРОК» – Юрченко Яна Олегівна провела відкрите заняття з освітнього компоненту «Гігієна і санітарія в підприємствах готельно-ресторанного типу» для здобувачів освіти другого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Сторінка 1 з 41
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Навчальні » Фаховий коледж Університету «КРОК» » Новини в житті фахового коледжу