Запрошуємо на зустрічі з видатними особистостями — Університет «КРОК»

Запрошуємо на зустрічі з видатними особистостями

20 жовтня 2014 Оголошення

Університет «КРОК» запрошує студентів та співробітників відвідати зустрічі з видатними особистостями в галузі міжнародних відносин, що проводяться за ініціативи факультету міжнародних відносин, кафедри міжнародних відносин, інформації та бізнесу і за підтримки корпоративного управління.

21 жовтня о 14:30 розпочнеться зустріч із Тарасюком Б.І. на тему: «Перспективи європейської інтеграції України»

Тарасюк Борис Іванович – український політик і дипломат, депутат Верховної Ради України, Міністр закордонних справ України (1998–2000, 2005–2006, в. о. 2006–2007), Надзвичайний і Повноважний Посол України.

23 жовтня о 13:00 розпочнеться зустріч з Огризком В.С. на тему: «Зовнішня політика України на сучасному етапі»

Огризко Володимир Станіславович – видатний український дипломат, Міністр закордонних справ України з грудня 2007 року до березня 2009 року, Надзвичайний і Повноважний Посол України, кандидат історичних наук.

Запрошуємо на зустрічі усіх бажаючих!

Оновлено: Четвер, 23 жовтня 2014 23:52

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Запрошуємо на зустрічі з видатними особистостями