Запрошуємо Вас 3 квітня 2014 року взяти участь у ворк-шопі від Ірини Нікітіної на тему: «Життя у змінах – новий вимір в системі координат сучасного бізнесу» — Університет «КРОК»

01 квітня 2014 Оголошення

Запрошуємо Вас 3 квітня 2014 року взяти участь у ворк-шопі від Ірини Нікітіної на тему: «Життя у змінах – новий вимір в системі координат сучасного бізнесу», який відбудеться в рамках ярмарку вакансій в Університеті «КРОК».

Під час ворк-шопу ви зможете дізнатися про:

1. формування у персоналу нової парадигми корпоративної рутини - життя у змінах;
  2. ключовий навик top & midl-менеджменту - проведення комплексних змін;
  3. нові компетенції персоналу, які забезпечують конкурентоспроможність бізнесу.

Початок: 17.20.
Місце проведення: ст. м. Берестейська, вул. Лагерна 30-32, Університет "КРОК", ауд. 312.
Вхід вільний.

Ірина НікітінаІрина Нікітіна - викладач Бізнес-школи КРОК, бізнес- консультант, радник і супервізор, більше 10 років працює безпосередньо з власниками бізнесу та ТОПами, які приймають рішення. Бізнес-тренер і автор понад 20 авторських тренінгів з питань партнерства у бізнесі, бізнес-психології партнерських відносин, внутрішніх комунікацій та інших ключових проблем корпоративних взаємовідносин в управлінні бізнесом. Член Української та Європейської асоціацій транзактного аналізу; веде професійний блог: www.iocons.com

Оновлено: Вівторок, 01 квітня 2014 18:29

Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Ворк-шоп «Життя у змінах – новий вимір в системі координат сучасного бізнесу»