Конференція «Актуальні проблеми науки та практики в управлінні проектами: cучасне бачення» — Університет «КРОК»

21 березня 2015 Оголошення

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів в Університеті «КРОК» відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014–2015 навчального року зі спеціальності «Управління проектами».

27 березня в Університеті «КРОК» пройде підсумкова Науково-практична конференція «Актуальні проблеми науки та практики в управлінні проектами: cучасне бачення». Відібрані за рішенням галузевої конкурсної комісії 36 наукових робіт будуть представлені авторами, які в процесі дискусії захищатимуть результати своїх наукових досліджень.

Правила виступу:
Тривалість наукової доповіді – до 10 хв.; питання, репліки, коментарі – до 3 хв.
Обов’язкове подання результатів дослідження у формі електронної презентації та наукової доповіді

Регламент роботи Конференції

9.00–10.00 – Заїзд. Реєстрація

10.15–10.25 – Відкриття та вітальні слова