Інформаційний семінар на тему: «Інклюзивна освіта у вищих навчальних закладах» — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Інформаційний семінар на тему: «Інклюзивна освіта у вищих навчальних закладах»

02 жовтня 2019 Архів оголошень

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в інформаційному семінарі на тему: «Інклюзивна освіта у вищих навчальних закладах».

Під час заходу будуть обговорюватися питання особливостей навчання людей з інвалідністю у закладах вищої освіти у рамках пріоритетного напрямку роботи Університету «КРОК» – надання освітніх послуг для людей з інвалідністю.

Семінар відбудеться у середу, 2 жовтня, у читальній залі бібліотеки Університету з 11:00 до 13:00.

Спікери семінару:

• Байда Лариса Юріївна, представник Всеукраїнського громадського об'єднання «Національна асамблея людей з інвалідністю України», начальник відділу організаційно-правової роботи
  • Попов Дмитро Олександрович, експерт з веб доступності, член громадської організації «Інклюзів ІТ».

У разі виникнення запитань щодо участі у семінарі, прохання звертатися до помічника ректора з питань соціальних комунікацій Костянтина Галака, тел. 097-76-77-659.

Чекаємо на Вас!

Оновлено: Середа, 02 жовтня 2019 15:48

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Інформаційний семінар на тему: «Інклюзивна освіта у вищих навчальних закладах»