Виставка заслуженого художника України Т. Джуса — Університет «КРОК»

Найближчим часом

Виставка заслуженого художника України Т. Джуса

15 травня 2019 Архів оголошень

15 травня 2019 року о 17:00 із нагоди Дня народження Університету «КРОК» запрошуємо на відкриття виставки відомого українського художника, заслуженого художника України Тараса Джуса.

Т. Джус народився у 1975 р. в місті Ялта, Крим. У 1990 році вступив до Кримського художнього училища ім. Н.С. Самокиша, 1995-2001 рр. – студент, 2001-2004 рр. – аспірант відділення станкового живопису Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури в м. Києві, керівник з фаху професор Гурін В.І. Член Національної спілки художників України з 2001 року. Магістр живопису, учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок Твори зберігаються у музеях та приватних колекціях України, Німеччини, Австрії, Угорщини, Японії, Канади, США.

Чекаємо на Вас!

Оновлено: П'ятниця, 17 травня 2019 14:14

Ви тут: Вища освіта » Найближчі проекти та події » Архів оголошень » Виставка заслуженого художника України Т. Джуса