Здобувач ступеня доктора філософії:
Елгувірі Хатім Сідіег Мохамед
Спеціальність:
073 «Менеджмент»
Тема дисертації:
«Система управління якістю як фактор міжнародної конкурентоспроможності компанії»
Науковий керівник:
Рокоча Віра Володимирівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри міжнародного бізнесу, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Дата, час та місце проведення захисту дисертації:
12 жовтня 2023 року о 9:30, Україна, м. Київ, вул. Табірна, 30-32, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», каб. 237 (бібліотека)

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради

• Алькема Віктор Григорович - д.е.н., 21.04.02 «Економічна безпека суб’єктів господарської діяльності», професор кафедри управлінських технологій Університету економіки та права «КРОК».

Рецензент:

Опоненти:

• Гарафонова Ольга Іванівна – д.е.н., 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», професор кафедри менеджменту факультету економіки та управління Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана;
  • Шуляр Роман Віталійович – д.е.н., 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», Професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, Національний університет «Львівська політехніка».
  • Козловський Сергій Володимирович – д.е.н., 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством», професор економічного факультету кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки Донецького національного університету ім. Василя Стуса (м. Вінниця).

Документи:

Ви тут: Вища освіта » Разові спеціалізовані вчені ради » Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Ельгувірі Хатім на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 073 «Менеджмент»