Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.130.004 — Університет «КРОК»

Здобувач ступеня доктора філософії:
Телліс Сергій Олександрович
Спеціальність:
081 «Право»
Тема дисертації:
«Інститут президентства в Україні та в Угорщині: теоретико-правовий порівняльний аналіз»
Науковий керівник:
Ткач Дмитро Іванович - доктор політичних наук, професор, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Дата, час та місце проведення захисту дисертації:
18 лютого 2022 р. о 14:00, за адресою: м. Київ, вул. Табірна, 30-32, Україна, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», каб. 237 (бібліотека)

Склад разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.130.004

Голова ради

Рецензенти:

Опоненти:

• Биков Олександр Миколайович - д.ю.н., старший науковий співробітник, Інститут законодавства Верховної Ради України;
  • Міхневич Людмила Володимирівна - д.ю.н., доцент, завідувач кафедри конституційного та кримінального права, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Ви тут: Вища освіта » Разові спеціалізовані вчені ради » Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.130.004