Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.130.003 — Університет «КРОК»

Здобувач ступеня доктора філософії:
Степаненко Наталія В'ячеславівна
Спеціальність:
081 «Право»
Тема дисертації:
«Захист та забезпечення прав дитини в умовах військових дій на Донбасі: теоретико-правовий аналіз»
Науковий керівник:
Француз Анатолій Йосипович, доктор юридичних наук, професор, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»
Дата, час та місце проведення захисту дисертації:
27 січня 2022 р. о 11:00, за адресою: м. Київ, вул. Табірна, 30-32, Україна, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», каб. 237 (бібліотека)

Склад разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.130.003

Голова ради

Рецензенти:

Опоненти:

• Шевченко Анатолій Євгенійович - д.ю.н., професор, Університет державної фіскальної служби України;
  • Дідич Тарас Олегович - д.ю.н., доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Ви тут: Вища освіта » Разові спеціалізовані вчені ради » Разова спеціалізована вчена рада ДФ 26.130.003