Проєктна група характерники — Університет «КРОК»

ПРОЄКТНА ГРУПА «ХАРАКТЕРНИКИ»

Логотип проєктної групи

«У 2022 році випускником КЕПІТ, студентом Університету «КРОК» Павлом Лебедєвим, разом з директором Центру розвитку кар’єри Олександром Карловим, активістами Фахового коледжу та Університету «КРОК» була створена проєктна група ЦРК «Характерники»

Склад проєктної групи:

 • Лебедєв Павло
  Випускник «КЕПІТ» та Університету «КРОК», зірка «КРОК» 2021, член правління ГО «Асоціація випускників Університету «КРОК», Гордість «КРОКу» 2023, «Молодий управлінець» 2023
 • Анастасія Коваль
  Студентка Фахового Коледжу Університету «КРОК» спеціальності «Маркетинг»
 • Березняк Аліна
  Студентка Університету «КРОК» спеціальності «Психологія»
 • Кукліч Максим
  Студент Університету «КРОК» спеціальності «Графічний дизайн»
 • Єфіменко Надія
  Студентка Університету «КРОК» спеціальності «Маркетинг»
 • Фуринець Владислав
  Випускник КЕПІТ, студент магістратури Університету «КРОК» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», Гордість «КРОКу» 2023

ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Проєкт «Професійний крок»

Голова проєктної групи ЦРК «Характерники» Павло Лебедєв анонсував новий проєкт для студентів - «Професійний крок»

Мета проєкту полягає в залучені випускників-стейкхолдерів, представників компаній до Університету «КРОК» та Фахового коледжу з цікавими програмами співпраці та стажування, тренінгами, вебінарами, лекціями для вдосконалення навчального процесу та розвитку професійних навичок студентів!

Проєкт «Крокуємо свідомо»

Учасниця проєктної групи ЦРК «Характерники» - Аліна Березняк, за підтримки Центру розвитку кар'єри та навчально-наукового інституту психології, ініціювала проєкт «Крокуємо свідомо».

Мета проєкту -допомога студентам Університету «КРОК» та Фахового коледжу, ставати більш психологічно обізнаними та мати більше психологічних та практичних лайфгаків на освітньому та життєвому фронтах.

Проєкт «World Cup» присвячений чемпіонату світу з футболу у Катарі

Учасник проєктної групи ЦРК «Характерники» Владислав Фуринець, анонсував тематичний телеграм – проєкт «World Cup», який присвячено чемпіонату світу з футболу у Катарі.

Мета даного проєкту – популяризація футболу в Університеті «КРОК» та Фаховому коледжі.

Проєктна група ЦРК «Характерники» підготувала для учасників міні-змагання, де кожен може взяти участь, а також отримати цікаві подарунки від Центру Розвитку Кар'єри.

Проєкт «Крок до поезії»

Учасниця проєктної групи ЦРК «Характерники» - Анастасія Коваль, анонсувала новий, дебютний проєкт «Крок до поезії», який створений задля того, аби популяризувати серед університетської та колежанської молоді літературу, її поетів та прозаїків – цвіт української нації.

Якщо ти любиш декламувати вірші чи прозу,бажаєш розказати цікаві факти письменника, поета чи прозаїка, або прагнеш дізнатись більше про видатних літературних діячів України, у такому разі доєднуйся та допомагай популяризувати рідне разом! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Проєкт «Крок до успіху»

Учасниця проєктної групи ЦРК «Характерники»- Надія Єфіменко, анонсувала новий проєкт «Крок до успіху».

Мета проєкту полягає у запрошенні відомих українських діячів до Університету «КРОК», для розвитку практичних кейсів та порад для студентської громади.

Запрошені гості в форматі інтерв’ю діляться своєю історію успіху, важливими порадами та рекомендаціями для молоді, а також розкривають основні аспекти сфери своєї діяльності!

Проєкт «КРОКуємо з футболом»

Учасники проєктної групи ЦРК «Характерники» - Владислав Фуринець та Максим Кукліч, разом зі студентами Фахового коледжу та членами Асоціації випускників Університету «КРОК» створили новий, спортивний телеграм – проєкт «Крокуємо з футболом», де висвітлюються футбольні новини всього світу, анонси матчів, огляди поєдинків і багато цікавих фактів про футбол в цілому!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Структурні » Центр розвитку кар’єри » Проекти » Проєктна група характерники