Театральна студія «Пілігрими» — Університет «КРОК»

Театральна студія «Пілігрими»

Театральна студія Університету «КРОК» «Пілігрими», є сучасною арт-платформою, що забезпечує ефективне об'єднання інноваційних ідей театрального мистецтва та освіти.

Метою театрального культурно-освітнього проекту є інтеграція знань студенської молоді та методик сучасного театрального мистецтва. Відтак, можна стверджувати, що концептуальною ідеєю театрального колективу «Пілігрими», є життєтворчість (досвід) студента і викладача за принципами гуманізму, патріотизму, креативності, творчості, партнерства, толерантності, емпатії, яка є основою і для формування почуття гумору.

Отже, театральна студія Університету «КРОК» «Пілігрими» є творчим добровільним самобутнім об'єднанням студентів зі спільними духовними інтересами, створеним для проведення колективного дозвілля, для організації занять з метою інтенсифікації творчого потенціалу студентів

Навчання акторської техніки здійснюється за адаптованими методиками, зокрема українського режисера Леся Курбаса, російського та американського режисера, актора Михайла Чехова, театральною системою Костянтина Станіславського.

Відкритий показ театральної студії «Пілігрими» / КЦ / Університет / 27.03.2019

Запрошуємо до нас у гості на відкриті репетиції та вистави!

До яскравої подорожі сучасним мистецтвом з Театральною студією Університету «КРОК» «Пілігрими».

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Про КРОК » Підрозділи » Структурні » Культурний центр » Театральна студія «Пілігрими»