Я склав ЗНО! Я – Супергерой :) — Університет «КРОК»

Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)

23 квітня 2015 Оголошення

Університет «КРОК» запрошує випускників  11-х класів взяти участь у фотомарафоні в рамках акції Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)

Долучитися до проекту дуже просто – насамперед потрібно отримати значок «Супергероя». Стати його власником може кожен учасник ЗНО з української мови та літератури, що проходитиме 24 квітня. Потрібно лише після завершення випробування підійти до волонтерів акції у фірмових «супергеройських» футболках. Вони зустрічатимуть учасників оцінювання біля пунктів тестування. Звертаємо вашу увагу, що акція охопить Київ та частину міст Київської області.

Фотомарафон триватиме з 24 квітня до 27 червня і включатиме кілька етапів:

  1. 24 квітня отримайте значок «Супергероя» і до 29 квітня підпишіться на сторінку акції в Instagram – ZNO_SUPERHERO
  2. З 1 по 16 травня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото із «супергеройським» значком на тему «Я ♥ українську мову та літературу» з хештегом #зносупергерой_1
  3. З 18 по 30 травня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото зі значком «Супергероя» на тему «Я володію іноземною мовою» з хештегом #зносупергерой_2
  4. З 1 по 13 червня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото з акційним значком на тему «Я творю історію України» з хештегом #зносупергерой_3
  5. З 15 по 27 червня розмістіть на своїй сторінці в Instagram фото з «супергеройським» значком на тему «Я вивчаю та відкриваю планету» з хештегом # зносупергерой_4

Звертаємо увагу, що після завершення кожного етапу проходитиме розіграш призів для «Супергероїв» – екоторбинок та ексклюзивних рюкзаків.

Запрошуємо вас взяти участь у всіх етапах фотомарафону та отримати можливість 28 червня стати учасником розіграшу додаткових призів.

Мета акції Я склав ЗНО! Я – Супергерой :) – підтримати учасників зовнішнього незалежного оцінювання, подарувати їм гарний настрій та віру у власні сили. А для тих, хто планує вступати до Університету «КРОК», участь у акції – це ще й можливість отримати знижку в оплаті навчання на першому курсі. Для цього учаснику акції потрібно до 31 липня 2015 року подати до Приймальної комісії документи на вступ та флаєр, отриманий разом зі значком «Супергероя».

Шановні випускники! Попереду у Вас багато випробувань, проте й чимало перемог. Ми хочемо, щоб перші кілька кроків до мети Ви пройшли більш впевнено і з гарним настроєм. Бажаємо Вам досягти успіху в усьому, що Ви запланували, вступити до омріяних навчальних закладів і здобути улюблені професії. Ми віримо у Вас! 

Оновлено: Середа, 20 травня 2015 15:01
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Оголошення » Я склав ЗНО! Я – Супергерой :)